Collectie: Salades en sauzen

  • Viosal - Kaassalade (Tyrosalata) - 200g
    Viosal - Cheese Spread (Tyrosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Normale prijs
    2,75€  (13,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (13,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Auberginesalade (Melitzanosalata) - 200g
    Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Russische Salade (Rossiki) - 200g
    Viosal - Russian (Rossiki) Salad - 200g
    Normale prijs
    2,80€  (14,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,80€
    Normale prijs
    (14,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Geplette Gepelde Tomaten (Concasse) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Exp. date: 31-12-2027
    Normale prijs
    1,90€  (4,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (4,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Mosterd - 530g
    Viosal - Mustard - 530g
    Normale prijs
    3,85€  (7,26€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    (7,26€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Tomatenpuree - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Normale prijs
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,75€
    Normale prijs
    (8,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Tomatenpuree - 200g
    Normale prijs
    2,65€  (6,46€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (6,46€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Kant-en-klare pastasauzen met heerlijke smaken (ook in BIO-versies), tomatensap, pasta en andere tomatenproducten die essentieel zijn in de Griekse keuken, zijn te vinden in deze collectie. Uiteraard konden we de meest smakelijke Griekse zoute spreads niet overslaan, zoals de internationaal beroemde “tzatziki”, “skordalia”, “taramosalata” en “xtipiti”.


Je kunt al je favoriete Griekse producten kopen bij Bakaliko tegen fantastische prijzen en ze laten bezorgen in de grootste Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). Onze online winkel biedt honderden hoogwaardige Griekse voedingsmiddelen. Naast ons eigen wagenpark van Bakaliko gekoelde vrachtwagens, werken we samen met andere vertrouwde partners om Griekse producten te leveren. Ons doel is om premium klantenservice en de beste Griekse producten te bieden.