Collectie: Aanbiedingen

  • Chasiotis - Pita Brood 18cm - 10st
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Normale prijs
    3,95€  (2,95€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (2,95€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Mini Worsttaartjes (Loukanikopitakia) - 450g
    Giannioti - Mini Sausage Pies (Loukanikopitakia) - 450g
    Normale prijs
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (9,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 194g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 194g
    Exp. date: 30-09-2027
    Normale prijs
    4,90€  (25,26€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,90€
    Normale prijs
    (25,26€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Mini Kaastaartjes (Tyropitakia) - 500g
    Giannioti - Mini Cheese Pies (Tyropitakia) - 500g
    Normale prijs
    4,55€  (10,11€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,55€
    Normale prijs
    (10,11€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Bougatsa Kaas - 460g
    Giannioti - Bougatsa Cheese - 460g
    Normale prijs
    4,50€  (9,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Gemista Sandwichkoekjes met chocoladesmaakcrème - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Chocolate - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Normale prijs
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (10,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Kleine Spinazie & Kaas Taarten (Strifti) - 3 x 220g Verpakking
    Giannioti - Small Spinach & Cheese Pies (Strifti) - 3 x 220g Pack
    Normale prijs
    4,65€  (7,05€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,65€
    Normale prijs
    (7,05€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 330g
    Normale prijs
    7,40€  (22,42€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,40€
    Normale prijs
    (22,42€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Medium) - 500g
    Exp. date: 28-03-2029
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Megas Yeeros - Gyros Kip - 330g
    Megas Yeeros - Gyros Chicken - 330g
    Normale prijs
    7,95€  (24,09€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (24,09€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Traditionele Ronde Kaastaart (Tyropita) - 850g
    Giannioti - Traditional Round Cheese Pie (Tyropita) - 850g
    Normale prijs
    9,75€  (11,47€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    9,75€
    Normale prijs
    (11,47€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Hotos - Anthotyro Kaas - 420g
    Hotos - Anthotyro Cheese - 470g
    Normale prijs
    6,80€  (16,19€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,80€
    Normale prijs
    (16,19€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae Kalamon Olijven Heel PET - 1kg
    Zanae Kalamon Olives Whole PET - 1kg
    Exp. date: 07-11-2027
    Normale prijs
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    11,50€
    Normale prijs
    (11,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 96g
    Loumidis Papagalos - Traditional Greek Coffee - 96g
    Exp. date: 28-09-2027
    Normale prijs
    2,45€  (25,52€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,45€
    Normale prijs
    (25,52€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tsatsakis - Meergranen Broodstengels (Kritsinia) - 250g
    Tsatsakis - Multigrain Breadsticks (Kritsinia) - 250g
    Exp. date: 27-01-2027
    Normale prijs
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (13,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Kaassalade (Tyrosalata) - 200g
    Viosal - Cheese Spread (Tyrosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Normale prijs
    2,75€  (13,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (13,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
    Exp. date: 30-05-2027
    Normale prijs
    2,50€  (11,11€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (11,11€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Wijnbladeren gevuld met rijst (Dolmadakia) - 200g
    Zanae - Vine Leaves Stuffed With Rice (Dolmadakia) - 200g
    Exp. date: 21-01-2029
    Normale prijs
    2,95€  (14,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (14,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Cichorei (Radikia) - 600g
    Barba Stathis - Chicory (Radikia) - 600g
    Normale prijs
    5,75€  (9,58€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,75€
    Normale prijs
    (9,58€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Ronde Groententaart (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Giannioti - Round Veggie Pie (Nistisimi Xortopita) - 850g
    Normale prijs
    8,50€  (10,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,50€
    Normale prijs
    (10,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Fino - Rode Azijn - 390ml
    Fino - Red Vinegar - 390ml
    Normale prijs
    0,90€  (2,31€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    0,90€
    Normale prijs
    (2,31€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Farma Fotiadi - Gerookte Wildzwijnworst & Prei - 340g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Smoked Sausage & Leek - 340g
    Normale prijs
    6,49€  (19,09€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,49€
    Normale prijs
    (19,09€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Afgeronde Kippenpastei (Kotopita) - 850g
    Giannioti - Rounded Chicken Pie (Kotopita) - 850g
    Normale prijs
    10,45€  (12,29€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    10,45€
    Normale prijs
    (12,29€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 1kg
    Megas Yeeros - Gyros Pork - 1kg
    Normale prijs
    19,95€  (19,95€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    19,95€
    Normale prijs
    (19,95€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Bafas - Graviera uit Epirus - 300g
    Bafas - Graviera from Epirus - 300g
    Normale prijs
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (26,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Erwten "Let's Cook" (Arakas Laderos) - 1kg
    Barba Stathis - Peas
    Normale prijs
    6,40€  (6,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,40€
    Normale prijs
    (6,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Auberginesalade (Melitzanosalata) - 200g
    Viosal - Eggplant Salad (Melitzanosalata) - 200g
    Exp. date: 08-11-2026
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tsatsakis - Stokbroodjes met Zonnebloempitten (Kritsinia) - 400g
    Tsatsakis - Breadsticks with Sunflower Seed (Kritsinia) - 400g
    Normale prijs
    5,30€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,30€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Erwten (Arakas) - 450g
    Barba Stathis - Peas (Arakas) - 450g
    Normale prijs
    3,45€  (7,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (7,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Nescafe - Instant Koffie Classic - 200g
    Nescafe - Instant Coffee Classic - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Normale prijs
    11,25€  (56,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    11,25€
    Normale prijs
    (56,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Platte Bonen (Fasolakia Platia) - 450g
    Barba Stathis - Flat Beans (Fasolakia Platia) - 450g
    Normale prijs
    3,35€  (7,44€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,35€
    Normale prijs
    (7,44€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melodiko - Honing - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,50€
    Normale prijs
    (18,89€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Orzo Dik (Kritharaki Xondro) - 500g
    Melissa - Kritharaki (Orzo Thick) - 500g
    Exp. date: 28-07-2028
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Platte Bonen "Let's Cook" (Fasolakia Giaxni) - 1kg
    Barba Stathis - Flat Beans
    Normale prijs
    6,45€  (6,45€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,45€
    Normale prijs
    (6,45€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tsatsakis - Mini Olijfoliebeschuit (Kythira type) - 400g
    Exp. date: 27-11-2026
    Normale prijs
    4,90€  (12,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,90€
    Normale prijs
    (12,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (22,35€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kanakis - Filodeeg Kroustas - 450g
    Kanakis - Phyllo Dough Kroustas - 450g
    Normale prijs
    5,50€  (12,22€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,50€
    Normale prijs
    (12,22€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Amita Motion - 330ml
    Amita Motion - 330ml
    Normale prijs
    1,75€  (5,30€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    1,75€
    Normale prijs
    (5,30€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
    Voion - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 16-07-2028
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Griekse Oregano - 50g
    Thalassa Spices - Greek Oregano - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,30€  (66,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,30€
    Normale prijs
    (66,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Normale prijs
    1,80€  (3,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,80€
    Normale prijs
    (3,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Halva Cacao - 250g
    Olympos - Halva Cocoa - 250g
    Exp. date: 28-06-2027
    Normale prijs
    3,55€  (14,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (14,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Ion - Mini Sokofreta Chocolade Classic - verpakking 210g
    Ion - Mini Sokofreta Chocolate Classic - pack 210g
    Exp. date: 11-05-2027
    Normale prijs
    4,90€  (23,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,90€
    Normale prijs
    (23,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Hotos - Manouri Kaas (P.D.O) - 150g
    Hotos - Manouri Cheese (P.D.O) - 150g
    Exp. date: 08-01-2027
    Normale prijs
    3,55€  (23,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (23,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tsatsakis - Gerstbeschuit Rollen (Kritharokouloura) - 600g
    Tsatsakis - Barley Rusks Rolls (Kritharokouloura) - 600g
    Exp. date: 27-11-2027
    Normale prijs
    5,25€  (8,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,25€
    Normale prijs
    (8,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tsatsakis - Gersthapjes met Olijfolie - 400g
    Tsatsakis - Barley Bites w/ Olive Oil - 400g
    Normale prijs
    5,25€  (13,13€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,25€
    Normale prijs
    (13,13€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Farma Fotiadi - Wildzwijnworst (Agrioxoiros) - 440g
    Farma Fotiadi - Wild Boar Sausage (Agrioxoiros) - 440g
    Normale prijs
    8,00€  (18,18€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,00€
    Normale prijs
    (18,18€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kalas - Zout (Klassiek) - 400g
    Kalas - Salt (Classic) - 400g
    Exp. date: 10-11-2026
    Normale prijs
    2,40€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,40€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Medium Bonen (Fasolia) - 500g
    Voion - Medium Beans (Fasolia) - 500g
    Exp. date: 23-10-2026
    Normale prijs
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (6,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Havelas - Handgemaakt Grieks Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Havelas - Handmade Greek Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Normale prijs
    6,50€  (8,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,50€
    Normale prijs
    (8,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Epirus - Talagani Grillkaas - 200g
    Epirus - Talagani Grill Cheese - 180g
    Normale prijs
    5,95€  (29,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,95€
    Normale prijs
    (29,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Steiakakis - Cretaanse Graviera Kaas - 250g
    Steiakakis - Cretan Graviera Cheese - 250g
    Exp. date: 07-04-2027
    Normale prijs
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (31,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Mini Croissants met Cacao Vulling - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Normale prijs
    2,80€  (27,18€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,80€
    Normale prijs
    (27,18€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Gemengde Groenten "Let's Cook" (Briam) - 1kg
    Barba Stathis - Mixed Vegetables
    Normale prijs
    7,20€  (7,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,20€
    Normale prijs
    (7,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Evoiki Zimi - Landelijke Stijl Deegvel (Choriatiko Fillo) - 500g
    Evoiki Zimi - Country Style Pastry Sheet (Choriatiko Fillo) - 500g
    Normale prijs
    5,25€  (10,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,25€
    Normale prijs
    (10,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Farina - 500g
    Giotis - Farina - 500g
    Exp. date: 30-11-2026
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Fava - 500g
    Voion - Fava - 500g
    Exp. date: 04-09-2027
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bechamelsaus - 162g
    Giotis - Bechamel Sauce - 162g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    2,95€  (18,21€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (18,21€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Ion - Derby - 38g
    Ion - Derby - 38g
    Exp. date: 17-02-2027
    Normale prijs
    0,95€  (25,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    0,95€
    Normale prijs
    (25,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 103g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Normale prijs
    2,85€  (27,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,85€
    Normale prijs
    (27,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Jumbo Snacks - Garidares - 85g
    Normale prijs
    1,90€  (22,35€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (22,35€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Melissa - Spaghetti No6 - 500g
    Exp. date: 28-04-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Amita - Zure Kersensap (Vyssino) - 1L
    Amita - Sour Cherry Juice (Vyssino) - 1L
    Exp. date: 02-02-2027
    Normale prijs
    2,99€  (2,99€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,99€
    Normale prijs
    (2,99€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Specerijen - Bergthee - 15g
    Thalassa Spices - Mountain Tea - 15g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,45€  (230,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (230,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Megas Yeeros - Varkenssouvlaki - 900g
    Megas Yeeros - Pork Souvlaki - 900g
    Normale prijs
    15,95€  (17,72€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    15,95€
    Normale prijs
    (17,72€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Chasiotis - Johannesbrood Pitas 18cm (apo Xaroupi) - 10st
    Chasiotis - Carob Pitas (Xaroupaleuro) - 10pcs
    Normale prijs
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melodiko - Tijmhoning - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Normale prijs
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,75€
    Normale prijs
    (21,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Melissa - Spaghettini No10 - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Citroencrème - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Lemon - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Normale prijs
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (10,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Pavlidis - Merenda - 360g
    Pavlidis - Merenda - 360g
    Exp. date: 07-11-2026
    Normale prijs
    4,75€  (13,19€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (13,19€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (fijne griesmeel) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (semolina fine) - 500g
    Exp. date: 31-07-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Gist / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Giotis - Yeast / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Exp. date: 25-01-2027
    Normale prijs
    2,00€  (833,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (833,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Aardbeiencrème - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Strawberry - 200g
    Exp. date: 30-04-2027
    Normale prijs
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (10,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Mr. Croket - Courgette kroketten (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Mr.Croket - Zucchini croquettes (Kolokythokeftedes) - 1kg
    Normale prijs
    8,75€  (8,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,75€
    Normale prijs
    (8,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
    Normale prijs
    7,75€  (19,38€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,75€
    Normale prijs
    (19,38€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Geroosterde Rode Paprika's - 450g
    Zanae - Roasted Red Peppers (Florinis) - 450g
    Exp. date: 14-10-2029
    Normale prijs
    3,99€  (8,87€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,99€
    Normale prijs
    (8,87€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Rogge Beschuiten (Fryganies Sikalis) - 160g
    Papadopoulou - Rye Rusks (Fryganies Sikalis) - 160g
    Exp. date: 30-06-2027
    Normale prijs
    0,90€  (5,63€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    0,90€
    Normale prijs
    (5,63€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Molto - Croissant Hazelnoot Praliné - 98g
    Molto - Croissant Hazelnut Praline - 80g
    Exp. date: 04-11-2026
    Normale prijs
    2,00€  (25,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (25,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bloem voor alle doeleinden - 1kg
    Giotis - All Purpose Flour - 1kg
    Exp. date: 30-11-2026
    Normale prijs
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (2,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (griesmeel dik) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (semolina thick) - 500g
    Exp. date: 31-12-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giannioti - Bougatsa Gehakt (Kimas) - 450g
    Giannioti - Bougatsa Minced meat (Kimas) - 460g
    Normale prijs
    6,20€  (13,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,20€
    Normale prijs
    (13,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bakpoeder - 60g (3x20g)
    Giotis - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Exp. date: 30-04-2027
    Normale prijs
    0,95€  (15,83€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    0,95€
    Normale prijs
    (15,83€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sellas - Maraska Extra Vierge Olijfolie - 1L
    Normale prijs
    16,49€  (16,49€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    16,49€
    Normale prijs
    (16,49€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
    Voion - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 11-11-2026
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Roomcrackers Tarwe (Sitou) - 140g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wheat (Sitou) - 140g
    Exp. date: 28-10-2026
    Normale prijs
    2,70€  (19,29€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,70€
    Normale prijs
    (19,29€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Cream Crackers Volkoren (Olikis) - 175g
    Papadopoulou - Cream Crackers Wholegrain (Olikis) - 175g
    Exp. date: 31-04-2027
    Normale prijs
    3,25€  (18,57€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (18,57€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Russische Salade (Rossiki) - 200g
    Viosal - Russian (Rossiki) Salad - 200g
    Normale prijs
    2,80€  (14,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,80€
    Normale prijs
    (14,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Domaine Costa Lazaridi - Botanico 1 jaar gerijpte balsamicoazijn - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - 1 Year Aged Botanico Balsamic - 250ml
    Exp. date: 30-12-2028
    Normale prijs
    3,50€  (14,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (14,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Jelly Aardbei (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Strawberry (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-01-2028
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Hotos - Feta Kaas P.D.O. - 200g
    Hotos - Feta Cheese P.D.O. - 200g
    Normale prijs
    4,35€  (21,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,35€
    Normale prijs
    (21,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Lacta - Melkchocolade - 85g
    Lacta - Milk Chocolate - 100g
    Exp. date: 02-03-2027
    Normale prijs
    3,25€  (38,24€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (38,24€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Volkoren - 300g
    Olympos -Tahini Whole Grain - 300g
    Exp. date: 29-03-2027
    Normale prijs
    3,60€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,60€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Pavlidis - Merenda - 570g
    Pavlidis - Merenda - 570g
    Normale prijs
    7,25€  (12,72€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,25€
    Normale prijs
    (12,72€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Universeel Bloem - 1kg
    Manna - All-Purpose Flour - 1kg
    Normale prijs
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (2,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Wijnbladeren in Pekel - 430g
    Zanae - Vine Leaves in Brine - 430g
    Exp. date: 18-03-2029
    Normale prijs
    4,95€  (11,51€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (11,51€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Bladerdeeg) - 700g
    Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Puff Pastry) - 700g
    Normale prijs
    6,75€  (9,64€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,75€
    Normale prijs
    (9,64€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Geplette Gepelde Tomaten (Concasse) - 400g
    Zanae - Crushed Peeled Tomatoes (Concasse) - 400g
    Exp. date: 31-12-2027
    Normale prijs
    1,90€  (4,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,90€
    Normale prijs
    (4,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Viosal - Mosterd - 530g
    Viosal - Mustard - 530g
    Normale prijs
    3,85€  (7,26€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    (7,26€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tuboflo - Ontstoppingspoeder voor afvoerpijpen (koud water) - 60g
    Tuboflo - Drainpipe unclogging powder (cold water) - 60g
    Normale prijs
    1,29€  (21,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,29€
    Normale prijs
    (21,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Okra "Let's Cook" (Mpamies Laderes) - 1kg
    Barba Stathis - Okra
    Normale prijs
    9,25€  (9,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    9,25€
    Normale prijs
    (9,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Sinaasappel - 300g
    Olympos - Tahini Orange - 300g
    Exp. date: 28-09-2027
    Normale prijs
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (14,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Radikia (Cichorei) - 280g
    Zanae - Radikia (Chicory) - 280g
    Exp. date: 08-11-2027
    Normale prijs
    3,85€  (13,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    (13,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits met Bananencrème - 200g
    Papadopoulou - Gemista Biscuits Banana - 200g
    Exp. date: 27-02-2027
    Normale prijs
    2,00€  (10,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (10,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Kruiden - Tijm - 50g
    Thalassa Spices - Thyme - 50g
    Exp. date: 31-12-2026
    Normale prijs
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,40€
    Normale prijs
    (68,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Laurierblaadjes in een pot (Fylla Dafnis) - 18g
    Thalassa Spices - Bay Leaves in a Jar (Fylla Dafnis) - 18g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,30€  (220,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,30€
    Normale prijs
    (220,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Chion - Zout Fijn - 400g
    Chion - Salt Fine - 400g
    Normale prijs
    1,95€  (4,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,95€
    Normale prijs
    (4,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Halva Vanille - 250g
    Olympos - Halva Vanilla - 250g
    Exp. date: 28-12-2027
    Normale prijs
    3,45€  (13,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (13,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Gouden Bloem - 1kg
    Manna - Golden Flour - 1kg
    Normale prijs
    3,00€  (3,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (3,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
    Exp. date: 28-05-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Maïzena - 200g
    Giotis - Corn Flour - 200g
    Exp. date: 30-10-2026
    Normale prijs
    1,60€  (8,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,60€
    Normale prijs
    (8,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Galaxy - Balsamico Crème Klassiek - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream Classic - 250ml
    Exp. date: 03-02-2028
    Normale prijs
    2,95€  (11,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (11,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Fino - Citroendressing - 350ml
    Fino - Lemon Dressing - 350ml
    Normale prijs
    0,90€  (2,57€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    0,90€
    Normale prijs
    (2,57€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Cacaopoeder - 125g
    Giotis - Cacao Powder - 125g
    Exp. date: 30-03-2028
    Normale prijs
    4,50€  (36,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (36,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Megas Yeeros - Vleesloze Gyros - 330g
    Megas Yeeros - Meatless Gyros - 330g
    Normale prijs
    8,25€  (25,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,25€
    Normale prijs
    (25,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Chasiotis - *16* cm
    Chasiotis - Pita Bread 18cm - 10pcs
    Normale prijs
    3,95€  (3,95€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (3,95€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spitika Edesmata - Tomaten en Paprika's gevuld met Rijst (Gemista) - 400g
    Spitika Edesmata - Tomatoes and Peppers Stuffed with Rice (Gemista) - 400g
    Normale prijs
    7,00€  (17,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,00€
    Normale prijs
    (17,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Zure Kers (Vyssino) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Sour Cherry (Vyssino) - 250g
    Exp. date: 04-03-2027
    Normale prijs
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (20,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Havelas - Kataifi Deegvel - 500g
    Havelas - Kataifi Pastry Sheet - 500g
    Normale prijs
    6,00€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,00€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spitika Edesmata - Mousakas Vegetarisch - 400g
    Spitika Edesmata - Mousakas Vegeterian - 400g
    Normale prijs
    6,95€  (17,38€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,95€
    Normale prijs
    (17,38€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Voion - Basmati Rijst - 500g
    Voion - Basmati Rice - 500g
    Exp. date: 08-09-2027
    Normale prijs
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    2,65€  (11,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (11,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Vijg (Syko) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Fig (Syko) - 250g
    Exp. date: 22-04-2028
    Normale prijs
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Hilopitaki - 500g
    Exp. date: 21-10-2028
    Normale prijs
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,55€
    Normale prijs
    (9,10€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Specerijen - Machleb Geraspt (Maxlepi) - 5g
    Thalassa Spices - Machleb Grated (Maxlepi) - 5g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    2,35€  (470,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,35€
    Normale prijs
    (470,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Kers (Kerasi) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Cherry (Kerasi) - 250g
    Exp. date: 24-01-2028
    Normale prijs
    4,50€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Domaine Costa Lazaridi - Botanico Witte Balsamicoazijn - 250ml
    Domaine Costa Lazaridi - Botanico Balsamic White - 250ml
    Exp. date: 30-06-2030
    Normale prijs
    3,75€  (15,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,75€
    Normale prijs
    (15,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Galaxy - Balsamic Crème met Vijg (Syko) - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Fig (Syko) - 250ml
    Exp. date: 29-11-2026
    Normale prijs
    3,20€  (12,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,20€
    Normale prijs
    (12,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Tomatenpuree - 200g
    Zanae - Tomato Paste - 200g
    Normale prijs
    1,75€  (8,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,75€
    Normale prijs
    (8,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Bake Rolls Zout - 150g
    Exp. date: 21-01-2027
    Normale prijs
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,70€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sellas - Extra Vierge Olijfolie Dorica - 500ml
    Sellas - Extra Virgin Olive Oil Dorica - 500ml
    Normale prijs
    9,50€  (19,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    9,50€
    Normale prijs
    (19,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Pepermunt (Diosmos) - 50g
    Thalassa Spices - Spearmint (Diosmos) - 50g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,55€  (71,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,55€
    Normale prijs
    (71,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Dagen - Bake Rolls Knoflook - 150g
    Normale prijs
    2,70€  (18,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,70€
    Normale prijs
    (18,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Penne Rigate - 500g
    Melissa - Penne Rigate - 500g
    Exp. date: 28-02-2028
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Hilopites - 500g
    Exp. date: 26-03-2027
    Normale prijs
    4,55€  (9,10€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,55€
    Normale prijs
    (9,10€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
    Omega - Chickpeas (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Normale prijs
    3,00€  (6,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (6,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Koolbladeren gevuld met rijst & vlees (Laxanodolmades) - 280g
    Zanae - Cabbage Leaves Stuffed Rice & Meat (Laxanodolmades) - 280g
    Exp. date: 08-03-2027
    Normale prijs
    6,40€  (22,86€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,40€
    Normale prijs
    (22,86€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Gouden Peper - 300g
    Zanae - Golden Peppers
    Exp. date: 11-11-2028
    Normale prijs
    3,35€  (10,15€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,35€
    Normale prijs
    (10,15€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Mr. Crocket - Kaasballen met 4 Kazen (Tyrokroketes) - 1kg
    Mr.Crocket - Cheese Balls with 4 Cheeses (Tyrokroketes) - 1kg
    Normale prijs
    11,50€  (11,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    11,50€
    Normale prijs
    (11,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Galaxy - Balsamic Crème met Granaatappel - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Pomegranate - 250ml
    Normale prijs
    3,25€  (13,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (13,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bergamot (Pergamonto) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Normale prijs
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (19,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
    Exp. date: 28-01-2028
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Pindakaas - 200g
    Olympos - Peanut Butter - 200g
    Exp. date: 08-12-2026
    Normale prijs
    2,90€  (14,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,90€
    Normale prijs
    (14,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
    Normale prijs
    4,10€  (14,64€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,10€
    Normale prijs
    (14,64€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Loumidis - Cafeïnevrije Griekse Koffie - 143g
    Loumidis - Decaffeinated Greek Coffee - 143g
    Normale prijs
    4,95€  (34,62€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (34,62€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Tis Giagias - Hilopites - 500g
    Exp. date: 04-08-2027
    Normale prijs
    3,25€  (6,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (6,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Kweepeer (Kydwni) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Quince (Kydwni) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Normale prijs
    5,10€  (20,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (20,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Kruiden - Rozemarijn - 60g
    Thalassa Spices - Rosemary - 60g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    3,75€  (62,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,75€
    Normale prijs
    (62,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Petoura - 500g
    Agrozimi - Petoura - 500g
    Exp. date: 23-09-2027
    Normale prijs
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Welkom bij Bakaliko, uw alles-in-één online winkel voor premium Griekse producten tegen onverslaanbare prijzen! We zijn er trots op een divers assortiment authentieke en heerlijke Griekse producten aan te bieden, afkomstig van vertrouwde leveranciers in heel Griekenland.

Bij Bakaliko geloven we dat iedereen moet kunnen genieten van de smaken van Griekenland, daarom bieden we regelmatig promoties en kortingen op onze producten aan. Onze aanbiedingen worden elke paar dagen bijgewerkt, zodat u altijd iets nieuws en spannends kunt proberen.

Of u nu op zoek bent naar traditionele Griekse olijfolie, ambachtelijke kazen, geurige kruiden en specerijen, of verrukkelijke zoetigheden en gebak, onze selectie van producten heeft het allemaal. En met onze doorlopende promoties en kortingen kunt u van deze producten genieten tegen nog betaalbaardere prijzen.

Dus waarom wachten? Blader vandaag nog door onze website om onze nieuwste promoties en kortingen te ontdekken en ervaar de smaken van Griekenland als nooit tevoren. Winkel nu bij Bakaliko!