Collectie: Snoepjes
-
Giotis - Jelly Aardbei (Zele) - 200g
Exp. date: 30-01-2028- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Cacaopoeder - 125g
Exp. date: 30-03-2028- Normale prijs
- 4,50€  (36,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(36,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Zure Kers (Vyssino) - 250g
Exp. date: 04-03-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Vijg (Syko) - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Kers (Kerasi) - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Bergamot (Pergamonto) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Kweepeer (Kydwni) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Banaan (Zele) - 200g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Bittere Sinaasappel (Nerantzi) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Maïspudding met Chocoladesmaak – 160g
Exp. date: 30-11-2026- Normale prijs
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,75€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Maïspudding met Vanillesmaak – 160g
Exp. date: 30-10-2026- Normale prijs
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,75€ / kg)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Baklava - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Kataifi - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Kersenjam (Kerasi) - 370g
Exp. date: 22-09-2027- Normale prijs
- 4,50€  (12,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,16€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Een onweerstaanbare collectie met veel traditionele Griekse zoetigheden. U kunt Griekse "siropiasta" (wat betekent doordrenkt met siroop), tsoureki naturel of gevuld met chocolade, "lepelsnoepjes" in vele smaken bestellen. U kunt ook de mixen van het bedrijf Giotis gebruiken voor revani, cakes, gelei, panna cotta's en zelfs Griekse "rizogalo" (rijstpudding), en zelf verse zoetigheden of zelfs verjaardagstaarten thuis bereiden.
Met de brede selectie van Bakaliko vindt u producten tegen de meest concurrerende prijzen, en kunt u ze bestellen voor levering in de belangrijkste Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). Onze online Griekse voedselwinkel biedt een breed scala aan Griekse voedingsmiddelen. Het is niet alleen ons eigen wagenpark van Bakaliko gekoelde vrachtwagens dat we gebruiken om Griekse producten te leveren, maar we werken ook samen met een verscheidenheid aan vertrouwde partners. Onze missie is om de hoogste kwaliteit Griekse producten en de beste klantenservice die vandaag op de markt beschikbaar is te bieden.
Meteen naar de content