Collectie: Bakwaren

  • Kanakis - Filodeeg Kroustas - 450g
    Kanakis - Phyllo Dough Kroustas - 450g
    Normale prijs
    5,50€  (12,22€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,50€
    Normale prijs
    (12,22€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Havelas - Handgemaakt Grieks Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Havelas - Handmade Greek Fillo 'Zagorisio' - 750g
    Normale prijs
    6,50€  (8,67€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,50€
    Normale prijs
    (8,67€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Evoiki Zimi - Landelijke Stijl Deegvel (Choriatiko Fillo) - 500g
    Evoiki Zimi - Country Style Pastry Sheet (Choriatiko Fillo) - 500g
    Normale prijs
    5,25€  (10,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    5,25€
    Normale prijs
    (10,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Farina - 500g
    Giotis - Farina - 500g
    Exp. date: 30-11-2026
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bechamelsaus - 162g
    Giotis - Bechamel Sauce - 162g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    2,95€  (18,21€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (18,21€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (fijne griesmeel) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (semolina fine) - 500g
    Exp. date: 31-07-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Gist / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Giotis - Yeast / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
    Exp. date: 25-01-2027
    Normale prijs
    2,00€  (833,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (833,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bloem voor alle doeleinden - 1kg
    Giotis - All Purpose Flour - 1kg
    Exp. date: 30-11-2026
    Normale prijs
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (2,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (griesmeel dik) - 500g
    Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (semolina thick) - 500g
    Exp. date: 31-12-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Bakpoeder - 60g (3x20g)
    Giotis - Baking Powder - 60g (3x20g)
    Exp. date: 30-04-2027
    Normale prijs
    0,95€  (15,83€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    0,95€
    Normale prijs
    (15,83€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Universeel Bloem - 1kg
    Manna - All-Purpose Flour - 1kg
    Normale prijs
    2,75€  (2,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,75€
    Normale prijs
    (2,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Bladerdeeg) - 700g
    Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Puff Pastry) - 700g
    Normale prijs
    6,75€  (9,64€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,75€
    Normale prijs
    (9,64€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Gouden Bloem - 1kg
    Manna - Golden Flour - 1kg
    Normale prijs
    3,00€  (3,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (3,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Maïzena - 200g
    Giotis - Corn Flour - 200g
    Exp. date: 30-10-2026
    Normale prijs
    1,60€  (8,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,60€
    Normale prijs
    (8,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Havelas - Kataifi Deegvel - 500g
    Havelas - Kataifi Pastry Sheet - 500g
    Normale prijs
    6,00€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,00€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Giotis - Loukoumades Mix - 225g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    2,65€  (11,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (11,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Specerijen - Machleb Geraspt (Maxlepi) - 5g
    Thalassa Spices - Machleb Grated (Maxlepi) - 5g
    Exp. date: 30-12-2027
    Normale prijs
    2,35€  (470,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,35€
    Normale prijs
    (470,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème Patisserie Vanille - 117g
    Giotis - Creme Patisserie Vanilla - 117g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    2,50€  (21,37€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (21,37€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Poedersuiker (Zaxari Axni) - 400g
    Manna - Caster Sugar (Zaxari Axni) - 400g
    Exp. date: 02-08-2027
    Normale prijs
    2,00€  (5,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (5,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Maïsmeel (Kalampokalevro) - 500g
    Manna - Corn Flour (Kalampokalevro) - 500g
    Exp. date: 03-12-2026
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Ammoniak - 28g
    Kagia - Ammonia - 28g
    Exp. date: 31-12-2031
    Normale prijs
    1,00€  (35,71€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,00€
    Normale prijs
    (35,71€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème Patisserie Chocolade - 200g
    Giotis - Creme Patisserie Chocolate - 200g
    Normale prijs
    4,15€  (20,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,15€
    Normale prijs
    (20,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Glucosestroop (Glykozi) - 400g
    Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Exp. date: 28-03-2028
    Normale prijs
    2,51€  (6,28€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,51€
    Normale prijs
    (6,28€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème - 250g
    Giotis - Crème - 250g
    Normale prijs
    3,00€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Aardbeiensiroop - 350g
    Giotis - Strawberry Syrup - 350g
    Normale prijs
    3,95€  (11,29€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (11,29€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Bakaliko biedt niet alleen de meest populaire en geliefde Griekse producten aan, maar het geeft je ook de kans om ze zelf te maken. Het presenteert je deze collectie van alle basis bakproducten die je in elke Griekse supermarkt kunt vinden. Volkoren, maïs en bloem voor alle doeleinden, Farina Giotis zelfrijzend bakmeel, banketbakkersroom in vele smaken, griesmeel om je eigen traditionele Griekse halva te maken, bladerdeeg voor zelfgemaakte taarten en vele andere ingrediënten die je fantasie zullen prikkelen.


Bakaliko biedt een verscheidenheid aan producten tegen concurrerende prijzen, en de producten worden geleverd aan de belangrijkste steden in Nederland (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze online Griekse voedselwinkel kun je een brede selectie van traditioneel Grieks voedsel vinden. Naast ons eigen wagenpark van gekoelde Bakaliko-vrachtwagens werken we ook samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten te leveren. Onze missie is om de beste klantenservice te bieden die vandaag de dag op de markt beschikbaar is, samen met de hoogste kwaliteit Griekse producten.