Collectie: Chocolade

  • Ion - Mini Sokofreta Chocolade Classic - verpakking 210g
    Ion - Mini Sokofreta Chocolate Classic - pack 210g
    Exp. date: 11-05-2027
    Normale prijs
    4,90€  (23,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,90€
    Normale prijs
    (23,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Ion - Derby - 38g
    Ion - Derby - 38g
    Exp. date: 17-02-2027
    Normale prijs
    0,95€  (25,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    0,95€
    Normale prijs
    (25,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Lacta - Melkchocolade - 85g
    Lacta - Milk Chocolate - 100g
    Exp. date: 02-03-2027
    Normale prijs
    3,25€  (38,24€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (38,24€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Couverture Chocolade met 54% Cacao (Kouvertoura) - 125g
    Giotis - Couverture Chocolate with 54% Cocoa (Kouvertoura) - 125g
    Normale prijs
    3,45€  (27,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (27,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Griekse bedrijven hebben een enorme en creatieve productie van heerlijke chocolades. Sommige daarvan hebben een unieke en onderscheidende smaak die niet te vergelijken is met anderen. Bijna allemaal zijn ze sterk verbonden met de zorgeloze kindertijd van een Grieks kind. Lacta, Ion, Sokofreta, Serenata zijn slechts vier van de vele merken die in vele smaken en variaties komen.


De producten van Bakaliko zijn verkrijgbaar tegen concurrerende prijzen, en de producten worden door heel Nederland (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.) geleverd, evenals naar overzeese bestemmingen. U kunt een brede selectie van traditioneel Grieks eten vinden in onze online Griekse voedselwinkel, die een brede selectie van Griekse voedingsmiddelen aanbiedt. De Bakaliko Groep exploiteert zowel haar eigen vloot van gekoelde vrachtwagens als werkt samen met verschillende vertrouwde partners om Griekse producten aan onze klanten te leveren. Het is onze missie om u de beste kwaliteit Griekse producten die vandaag op de markt beschikbaar zijn te bieden, samen met de beste klantenservice.