Collectie: Alle Producten
-
Psarodimos - Zeebrasem (Tsipoura) 400 g
- Normale prijs
- 8,50€  (21,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,25€ / kg)Uitverkocht -
Filia Crete - Thyme Pine Honey - 500g
- Normale prijs
- 13,50€  (27,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 13,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,00€ / kg)Uitverkocht -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 500ml
- Normale prijs
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / L)Uitverkocht -
Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / L)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Kataifi - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Chrisanthidis - Baklava - 580g
Exp. date: 13-02-2027- Normale prijs
- 9,95€  (17,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,16€ / kg)Uitverkocht -
Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
- Normale prijs
- 4,45€  (19,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,78€ / kg)Uitverkocht -
Zervas Winery - Asproudi Orange Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 17,40€  (23,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 17,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,20€ / L)Uitverkocht -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Normale prijs
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 24,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(32,53€ / L)Uitverkocht -
Kamara Estate - Nimbus Russus Dry Red Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Normale prijs
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 24,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(32,53€ / L)Uitverkocht -
Sativa - Kalamon Olive Paste (Pate Elias) - 190g
Exp. date: 31-03-2027- Normale prijs
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,05€ / kg)Uitverkocht -
Sativa - Kalamon Whole Olives - 370g
Exp. date: 31-03-2027- Normale prijs
- 4,00€  (21,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,05€ / kg)Uitverkocht -
Sativa - Kalamon Olives Pitted - 360g
Exp. date: 31-09-2027- Normale prijs
- 4,10€  (11,39€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,39€ / kg)Uitverkocht -
Sativa - Green Whole Olives - 370g
- Normale prijs
- 4,00€  (10,81€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,81€ / kg)Uitverkocht -
Paros Sifnaiou - Balsamico Crème met Gemengd Bessensap - 250ml
Exp. date: 08-03-2027- Normale prijs
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,40€ / L)Uitverkocht -
Omega - Kikkererwten Klassiek - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Normale prijs
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,00€ / kg)Uitverkocht -
Everyday - Hyperdry / Super - 10st
- Normale prijs
- 2,65€
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Everyday - Hyperdry / Normal - 10st
- Normale prijs
- 2,65€
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Olympos - Tahini with Carob - 280g
Exp. date: 29-09-2027- Normale prijs
- 4,00€  (14,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,29€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
Exp. date: 09-11-2026- Normale prijs
- 4,25€  (21,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,25€ / kg)Uitverkocht -
Tis Giagias - Pligouri - 500g
- Normale prijs
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / kg)Uitverkocht -
Endless - Liquid Dishwasher Wild Berry - 400ml
- Normale prijs
- 2,60€  (6,50€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 2,60€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / L)Uitverkocht -
Tulip - Assorteerde bolvormige snoepjes - 400g
Exp. date: 10-07-2027- Normale prijs
- 4,05€  (10,13€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,05€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,13€ / kg)Uitverkocht -
Sanitas - Aluminiumfolie - 20m
- Normale prijs
- 4,80€
- Aanbiedingsprijs
- 4,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Magic Clean - Lavender Wardrobe Freshener
- Normale prijs
- 1,90€
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Giotis - Maïspudding met Vanillesmaak – 160g
Exp. date: 30-10-2026- Normale prijs
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,75€ / kg)Uitverkocht -
SIM - Monemvasia Agrampeli (White Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,20€ / L)Uitverkocht -
SIM - Fokiano Kana (Rose Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 19,90€  (26,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,53€ / L)Uitverkocht -
7 Days - Mini Croissants met Cacao Vulling - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,17€ / kg)Uitverkocht -
7 Days - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 300g
- Normale prijs
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,17€ / kg)Uitverkocht -
M20 Winery - Foxy Rose Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,33€ / L)Uitverkocht -
M20 Winery - Sleeping Bear White Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,33€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Aniksiatiko Rose Semi Sweet Wine - 750ml
- Normale prijs
- 15,00€  (20,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,00€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Scala White Wine - 750ml
- Normale prijs
- 17,50€  (23,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 17,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,33€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Kastraki Red Wine - 750ml
- Normale prijs
- 20,50€  (27,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 20,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,33€ / L)Uitverkocht -
Land's Treasure - Fine Salt - 500g
Exp. date: 21-03-2028- Normale prijs
- 2,50€  (5,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,00€ / kg)Uitverkocht -
Grevena - Petoura - 400g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 3,15€  (7,88€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,15€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,88€ / kg)Uitverkocht -
Grevena - Farfalle met Rode Wijn - 330g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 4,20€  (12,73€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,73€ / kg)Uitverkocht -
Lykos Winery - Loup De La Nuit (Red Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Sto Chorafi - Sage (Faskomilo) - 25g
- Normale prijs
- 3,95€  (158,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(158,00€ / kg)Uitverkocht -
Sto Chorafi - Echinacea - 25g
- Normale prijs
- 3,95€  (158,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(158,00€ / kg)Uitverkocht -
Sto Chorafi - Tarragon (Estragkon) - 40g
- Normale prijs
- 3,95€  (98,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(98,75€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Tomatenpuree - 200g
- Normale prijs
- 2,65€  (6,46€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,46€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Petit Beurre bedekt met melkchocolade - 8st/89g
- Normale prijs
- 3,25€  (16,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,25€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Koffie Decaf (Gemalen) - 250g
- Normale prijs
- 9,75€  (39,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(39,00€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Koffie Aroma (Gemalen) - 250g
- Normale prijs
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(31,80€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Notte Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-12-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Forte Lungo Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 18-10-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Espresso Intenso Capsules - 10x5,6g
Exp. date: 17-10-2026- Normale prijs
- 4,95€  (8,84€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,84€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Karamel - 250g
Exp. date: 19-11-2027- Normale prijs
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,80€ / kg)Uitverkocht -
Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Vanille - 250g
Exp. date: 15-10-2027- Normale prijs
- 8,95€  (35,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,80€ / kg)Uitverkocht -
Lykos Winery - Gefyra Rosé Halfdroge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 9,00€  (12,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,00€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Malagouzia Witte Droge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 13,95€  (18,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,60€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Ageli Assyrtiko Witte Droge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 16,95€  (22,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 16,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,60€ / L)Uitverkocht -
Fysi - Choco Rico - 375g
Exp. date: 12-02-2027- Normale prijs
- 3,85€  (10,27€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,27€ / kg)Uitverkocht -
Omega - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
Exp. date: 20-09-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Omega - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Normale prijs
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Maïspudding met Chocoladesmaak – 160g
Exp. date: 30-11-2026- Normale prijs
- 3,00€  (18,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,75€ / kg)Uitverkocht -
Chasiotis - *16* cm
- Normale prijs
- 3,95€  (3,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,95€ / kg)Uitverkocht -
Thopetra Estate - Cabernet Sauvignon/Syrah/Limniona PGI Meteora (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Lenga (Halfdroge witte wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,53€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Historia Grenache/Syrah/ Mavrokountoura (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 12,50€  (16,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,67€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Historia Assyrtiko / Viognier PGI Evia (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,33€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Lenga Pink (Rosé Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,53€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Agios Chronos Viognier (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,95€  (26,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,60€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Collectie PGI Evia (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 65,00€  (86,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 65,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(86,67€ / L)Uitverkocht -
Everyday Hyperdry - Maxi Nacht - 10 stuks
- Normale prijs
- 3,10€
- Aanbiedingsprijs
- 3,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Terre Grec - Rode Droge Wijn (Muscat/Syrah/Merlot) PGI Tyrnavos - 750ml
- Normale prijs
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,60€ / L)Uitverkocht -
Terre Grec - Rode Halfzoete Wijn PGI Tyrnavos (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,60€ / L)Uitverkocht -
Mega Spileo - Cuvée III Vintage (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 14,75€  (19,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 14,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,67€ / L)Uitverkocht -
Mega Spileo - Cuvée III PGI Achaia (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,25€  (20,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,33€ / L)Uitverkocht -
Estate Tselepos - Amalia Brut Rosé - 750ml
- Normale prijs
- 21,00€  (28,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 21,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(28,00€ / L)Uitverkocht -
Kandylas - Hilopitaki - 500g
- Normale prijs
- 3,95€  (7,90€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,90€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele Hilopites - 500g
Exp. date: 30-10-2027- Normale prijs
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Aardbeiensiroop - 350g
- Normale prijs
- 3,95€  (11,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,29€ / kg)Uitverkocht -
Everyday Sensitive Cotton - Maxi Nacht - 10 stuks
- Normale prijs
- 2,65€
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Everyday Sensitive Cotton - Normaal - 10 stuks
- Normale prijs
- 3,10€
- Aanbiedingsprijs
- 3,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Melissa - Pasta voor Kinderen (Verschillende Vormen)- 500g
Exp. date: 28-02-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Koralli - 500g
Exp. date: 30-05-2028- Normale prijs
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,20€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
Exp. date: 30-03-2027- Normale prijs
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,20€ / kg)Uitverkocht -
Farma Fotiadi - Wildzwijnworst (Agrioxoiros) - 440g
- Normale prijs
- 8,00€  (18,18€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,18€ / kg)Uitverkocht -
Kagia - Pijnboompitten - 10g
Exp. date: 31-12-2028- Normale prijs
- 3,50€  (350,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(350,00€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Okra "Let's Cook" (Mpamies Laderes) - 1kg
- Normale prijs
- 9,25€  (9,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,25€ / kg)Uitverkocht -
Kagia - Kruidnagel Heel (Garyfallo) - 10g
Exp. date: 31-12-2031- Normale prijs
- 1,50€  (150,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(150,00€ / kg)Uitverkocht -
Kagia - Ammoniak - 28g
Exp. date: 31-12-2031- Normale prijs
- 1,00€  (35,71€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,71€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Instant Koffie Classic - 100g
Exp. date: 31-01-2028- Normale prijs
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(70,00€ / kg)Uitverkocht -
Tulpen - Bolvormige ouzo-gearomatiseerde harde snoepjes 400g
Exp. date: 27-06-2027- Normale prijs
- 4,75€  (11,88€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,88€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Gouden Peper - 300g
Exp. date: 11-11-2028- Normale prijs
- 3,35€  (10,15€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,15€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Cafeïnevrije Instantkoffie - 100g
- Normale prijs
- 7,00€  (70,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(70,00€ / kg)Uitverkocht -
Chion - Zout Fijn - 400g
- Normale prijs
- 1,95€  (4,88€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,88€ / kg)Uitverkocht -
AIM - Tandpasta Familie Bescherming Wit - 75ml
- Normale prijs
- 2,25€  (30,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 2,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(30,00€ / L)Uitverkocht -
Irma - Aansteker (prosanamma) - 48 stuks
- Normale prijs
- 1,75€
- Aanbiedingsprijs
- 1,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Giotis - Couverture Chocolade met 54% Cacao (Kouvertoura) - 125g
- Normale prijs
- 3,45€  (27,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,60€ / kg)Uitverkocht -
Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
- Normale prijs
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,80€ / L)Uitverkocht -
Syoss - Kleuren Shampoo - 750ml
- Normale prijs
- 5,10€  (6,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,80€ / L)Uitverkocht -
Tis Giagias - Hilopites - 500g
Exp. date: 04-08-2027- Normale prijs
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren gevuld met rijst (Dolmadakia) - 200g
Exp. date: 21-01-2029- Normale prijs
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,75€ / kg)Uitverkocht -
Spira - Spiralette
- Normale prijs
- 3,85€
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Sanitas - Bakpapier in vellen
- Normale prijs
- 3,20€
- Aanbiedingsprijs
- 3,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Liposan Origineel
- Normale prijs
- 2,50€
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Liposan Kers - 4,8g
- Normale prijs
- 2,50€  (62,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(62,50€ / kg)Uitverkocht -
Spira - Groene Anti-muggen Lichaamspray - 100ml
- Normale prijs
- 3,50€  (35,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,00€ / L)Uitverkocht -
Olympos - Superspread Pindakaas (Crunchy) -350g
Exp. date: 11-04-2027- Normale prijs
- 3,00€  (8,57€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,57€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamico Crème met Honing (Meli) - 250ml
- Normale prijs
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,00€ / L)Uitverkocht -
Fino - Citroendressing - 350ml
- Normale prijs
- 0,90€  (2,57€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,57€ / L)Uitverkocht -
Famiglia - Spaghetti nr6 - 500g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 1,00€  (2,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Bittere Sinaasappel (Nerantzi) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Tuboflo - Ontstoppingspoeder voor afvoerpijpen (koud water) - 60g
- Normale prijs
- 1,29€  (21,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,29€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,50€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamic Crème met Vijg (Syko) - 250ml
Exp. date: 29-11-2026- Normale prijs
- 3,20€  (12,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,80€ / L)Uitverkocht -
Knorr - Extra Smaak van Rundvlees - 132g
Exp. date: 31-12-2026- Normale prijs
- 4,00€  (30,30€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(30,30€ / kg)Uitverkocht -
Fino - Rode Azijn - 390ml
- Normale prijs
- 0,90€  (2,31€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,31€ / L)Uitverkocht -
Kandylas - Kersenjam (Kerasi) - 370g
Exp. date: 22-09-2027- Normale prijs
- 4,50€  (12,16€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,16€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Bergamot (Pergamonto) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Zure Kers (Vyssino) - 250g
Exp. date: 04-03-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Kweepeer (Kydwni) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Vijg (Syko) - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Kers (Kerasi) - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Glucosestroop (Glykozi) - 400g
Exp. date: 28-03-2028- Normale prijs
- 2,51€  (6,28€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,51€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,28€ / kg)Uitverkocht -
Knorr - Extra Smaak van Kip - 88g
- Normale prijs
- 4,00€  (45,45€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(45,45€ / kg)Uitverkocht -
Knorr - Extra Smaak van Groenten - 147g
Exp. date: 31-05-2027- Normale prijs
- 4,00€  (27,21€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,21€ / kg)Uitverkocht -
Kechris - Genesis (Witte Droge Wijn) - 500ml
- Normale prijs
- 8,50€  (17,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,00€ / L)Uitverkocht -
Kasidis - Gyros Kip - 1kg
- Normale prijs
- 18,95€  (18,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 18,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,95€ / kg)Uitverkocht -
Epirus - Talagani Grillkaas - 200g
- Normale prijs
- 5,95€  (29,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,75€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Bake Rolls Knoflook - 150g
- Normale prijs
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamic Crème met Granaatappel - 250ml
- Normale prijs
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,00€ / L)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Pepermunt (Diosmos) - 50g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,55€  (71,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(71,00€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Bake Rolls Zout - 150g
Exp. date: 21-01-2027- Normale prijs
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Mr. Crocket - Kaasballen met 4 Kazen (Tyrokroketes) - 1kg
- Normale prijs
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,50€ / kg)Uitverkocht -
Halls - Hoestdruppels met kersensmaak
Exp. date: 17-11-2026- Normale prijs
- 1,25€
- Aanbiedingsprijs
- 1,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
Uitverkocht -
Thalassa Spices - Laurierblaadjes in een pot (Fylla Dafnis) - 18g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,30€  (220,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(220,00€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Feta Kaas Kruiden - 40g
- Normale prijs
- 2,55€  (63,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(63,75€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Stoofvlees Kruiden - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 2,55€  (42,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(42,50€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Varkenskruiden - 60g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 2,59€  (43,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,59€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(43,17€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Pittige Kruidenmix - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 2,59€  (51,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,59€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(51,80€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Vis & Zeevruchten Kruiden - 50g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 2,55€  (51,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(51,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
Exp. date: 28-01-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Penne Rigate - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Tagliatelle - 500g
Exp. date: 28-12-2026- Normale prijs
- 2,30€  (4,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,60€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
Exp. date: 28-05-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Stokbroodjes met Zonnebloempitten (Kritsinia) - 400g
- Normale prijs
- 5,30€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Meergranen Broodstengels (Kritsinia) - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Hilopitaki - 500g
Exp. date: 21-10-2028- Normale prijs
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,10€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Groente Tagliatelle - 400g
Exp. date: 03-07-2027- Normale prijs
- 6,00€  (15,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Gehakt (Kimas) - 450g
- Normale prijs
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,78€ / kg)Uitverkocht -
Misko - Gouden Lijn Matsata - 500g
Exp. date: 30-03-2028- Normale prijs
- 2,95€  (5,90€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,90€ / kg)Uitverkocht -
Chasiotis - Pita Brood 18cm - 10st
- Normale prijs
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,95€ / kg)Uitverkocht -
Mythos - Lagerbier - 330ml (fles)
Exp. date: 30-03-2027- Normale prijs
- 1,55€  (4,70€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 1,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,70€ / L)Uitverkocht -
Fix Hellas - Lagerbier - 330ml (fles)
- Normale prijs
- 1,75€  (5,30€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 1,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,30€ / L)Uitverkocht -
Evoiki Zimi - Landelijke Stijl Deegvel (Choriatiko Fillo) - 500g
- Normale prijs
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,50€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Tomaten en Paprika's gevuld met Rijst (Gemista) - 400g
- Normale prijs
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,50€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Mosterd - 530g
- Normale prijs
- 3,85€  (7,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,26€ / kg)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Rosé (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Rood (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,50€  (26,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,00€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Wit (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(24,67€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Chateau Julia | Chardonnay (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Chateau Julia | Merlot (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 26,50€  (35,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 26,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,33€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Omega | Malagouzia (Witte Zoete Wijn) - 500ml
- Normale prijs
- 31,00€  (62,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 31,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(62,00€ / L)Uitverkocht -
Loukatos - Mavrodaphne (Rode Zoete Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,27€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Sauvignon Blanc (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 22,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,33€ / L)Uitverkocht -
Dougos - Rapsani (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,20€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Rode Halfzoete (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,67€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Rode Droge Wijn - 750ml
- Normale prijs
- 6,95€  (9,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,27€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Witte Droge Wijn - 750ml
- Normale prijs
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,93€ / L)Uitverkocht -
Mr. Croket - Courgette kroketten (Kolokythokeftedes) - 1kg
- Normale prijs
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Tahini Sinaasappel - 300g
Exp. date: 28-09-2027- Normale prijs
- 4,25€  (14,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,17€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Pindakaas - 200g
Exp. date: 08-12-2026- Normale prijs
- 2,90€  (14,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,50€ / kg)Uitverkocht -
Havelas - Kataifi Deegvel - 500g
- Normale prijs
- 6,00€  (12,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,00€ / kg)Uitverkocht -
Manna - Poedersuiker (Zaxari Axni) - 400g
Exp. date: 02-08-2027- Normale prijs
- 2,00€  (5,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,00€ / kg)Uitverkocht -
Manna - Gouden Bloem - 1kg
- Normale prijs
- 3,00€  (3,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,00€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Platte Bonen (Fasolakia Platia) - 450g
- Normale prijs
- 3,35€  (7,44€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,44€ / kg)Uitverkocht -
Kir Yianni - Paranga (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,13€ / L)Uitverkocht -
Barba Stathis - Platte Bonen "Let's Cook" (Fasolakia Giaxni) - 1kg
- Normale prijs
- 6,45€  (6,45€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,45€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Bonensoep "Let's Cook" (Fasolada) - 750g
- Normale prijs
- 7,00€  (9,33€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,33€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Gemengde Groenten "Let's Cook" (Briam) - 1kg
- Normale prijs
- 7,20€  (7,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,20€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Cichorei (Radikia) - 600g
- Normale prijs
- 5,75€  (9,58€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,58€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten "Let's Cook" (Arakas Laderos) - 1kg
- Normale prijs
- 6,40€  (6,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,40€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten (Arakas) - 450g
- Normale prijs
- 3,45€  (7,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,67€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Lintpasta met Spinazie (Kordelakia) - 500g
Exp. date: 23-01-2027- Normale prijs
- 4,95€  (9,90€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,90€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren in Pekel - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Normale prijs
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,51€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Basmati Rijst - 500g
Exp. date: 08-09-2027- Normale prijs
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Specerijen - Bergthee - 15g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,45€  (230,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(230,00€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Roomcrackers Tarwe (Sitou) - 140g
Exp. date: 28-10-2026- Normale prijs
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,29€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Cream Crackers Volkoren (Olikis) - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Normale prijs
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,57€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Aardappelpuree - 125g
- Normale prijs
- 2,15€  (17,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,15€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,20€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Halva Vanille - 250g
Exp. date: 28-12-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Geplette Gepelde Tomaten (Concasse) - 400g
Exp. date: 31-12-2027- Normale prijs
- 1,90€  (4,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,75€ / kg)Uitverkocht -
Palivos - La Vie en Rose (PGI) - 750ml
- Normale prijs
- 12,95€  (17,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,27€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Erythros (Syrah, Xinomavro, Merlot) - 750ml
- Normale prijs
- 29,50€  (39,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 29,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(39,33€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Xinomavro Reserve (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 29,00€  (38,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 29,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(38,67€ / L)Uitverkocht -
Palivos - Ammos Reserve Terra Leone (PDO) - 750ml
- Normale prijs
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(24,67€ / L)Uitverkocht -
Steiakakis - Cretaanse Graviera Kaas - 250g
Exp. date: 07-04-2027- Normale prijs
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(31,80€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Witte Balsamico Crème - 250ml
- Normale prijs
- 3,35€  (13,40€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,40€ / L)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamico Crème Klassiek - 250ml
Exp. date: 03-02-2028- Normale prijs
- 2,95€  (11,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,80€ / L)Uitverkocht -
Amita - Zure Kersensap (Vyssino) - 1L
Exp. date: 02-02-2027- Normale prijs
- 2,99€  (2,99€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,99€ / kg)Uitverkocht -
Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (griesmeel dik) - 500g
Exp. date: 31-12-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (fijne griesmeel) - 500g
Exp. date: 31-07-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht
Meteen naar de content