Collectie: Traditionele taarten
-
Mr. Crocket - Kaasballen met 4 Kazen (Tyrokroketes) - 1kg
- Normale prijs
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,50€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Gehakt (Kimas) - 450g
- Normale prijs
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,78€ / kg)Uitverkocht -
Mr. Croket - Courgette kroketten (Kolokythokeftedes) - 1kg
- Normale prijs
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Ronde Groententaart (Nistisimi Xortopita) - 850g
- Normale prijs
- 8,50€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Kaas - 460g
- Normale prijs
- 4,50€  (9,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,78€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Kleine Spinazie & Kaas Taarten (Strifti) - 3 x 220g Verpakking
- Normale prijs
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,05€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Afgeronde Kippenpastei (Kotopita) - 850g
- Normale prijs
- 10,45€  (12,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 10,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,29€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Traditionele Ronde Kaastaart (Tyropita) - 850g
- Normale prijs
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,47€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Kaastaartjes (Tyropitakia) - 500g
- Normale prijs
- 4,55€  (10,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,11€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Worsttaartjes (Loukanikopitakia) - 450g
- Normale prijs
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,50€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
In deze collectie vind je de basisproducten van een Griekse bakkerij: calzone, traditionele Griekse peinirli, kroketten en rolletjes, diverse kaas- en spinazietaarten, vegetarische taarten en vele anderen, zowel in familie- als persoonlijke maten. We konden de traditionele Griekse bougatsa met zoete room, kaas of gehakt niet weglaten! Bewaar in uw vriezer en geniet ervan bij het ontbijt alsof u in Griekenland bent.
Onder de brede selectie van Griekse producten van Bakaliko, vindt u de meest geweldige prijzen, en u kunt ze laten bezorgen in de grote Nederlandse steden (Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). We bieden een breed scala aan Griekse etenswaren online aan. Om Griekse producten te leveren, werken we samen met verschillende vertrouwde partners naast ons eigen wagenpark van gekoelde Bakaliko-vrachtwagens. Onze missie is om de hoogste kwaliteit Griekse producten en de beste klantenservice te bieden.
Meteen naar de content