Collectie: Hoog Beoordeeld
-
Chasiotis - Pita Brood 18cm - 10st
- Normale prijs
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,95€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Zoete Room - 560g
- Normale prijs
- 4,35€  (7,77€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,77€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Caprice - 400g
Exp. date: 30-05-2027- Normale prijs
- 5,99€  (14,98€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,98€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Worsttaartjes (Loukanikopitakia) - 450g
- Normale prijs
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,50€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 194g
Exp. date: 30-09-2027- Normale prijs
- 4,90€  (25,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,26€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Kaastaartjes (Tyropitakia) - 500g
- Normale prijs
- 4,55€  (10,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,11€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Kaas - 460g
- Normale prijs
- 4,50€  (9,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,78€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwichkoekjes met chocoladesmaakcrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Kleine Spinazie & Kaas Taarten (Strifti) - 3 x 220g Verpakking
- Normale prijs
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,05€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 330g
- Normale prijs
- 7,40€  (22,42€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,42€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Pittige Kaassalade (Xtipiti) - 200g
Exp. date: 01-11-2026- Normale prijs
- 3,10€  (15,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,50€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Traditionele Ronde Groententaart (Xortopita) - 850g
- Normale prijs
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,47€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Tzatziki - 200g
- Normale prijs
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,75€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Okra (Mpamies) - 450g
- Normale prijs
- 4,85€  (10,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,78€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Traditionele Ronde Kaastaart (Tyropita) - 850g
- Normale prijs
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,47€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Kleine Fetakaaspasteitjes (Strifti) - 3 x 220g verpakking
- Normale prijs
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,05€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Anthotyro Kaas - 420g
- Normale prijs
- 6,80€  (16,19€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,19€ / kg)Uitverkocht -
Zanae Kalamon Olijven Heel PET - 1kg
Exp. date: 07-11-2027- Normale prijs
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,50€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Meergranen Broodstengels (Kritsinia) - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Reuzenbonen (Gigantes) - 400g
Exp. date: 07-01-2029- Normale prijs
- 4,95€  (12,38€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,38€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Kaassalade (Tyrosalata) - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Normale prijs
- 2,75€  (13,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,75€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
Exp. date: 30-05-2027- Normale prijs
- 2,50€  (11,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,11€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Cichorei (Radikia) - 600g
- Normale prijs
- 5,75€  (9,58€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,58€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Ronde Groententaart (Nistisimi Xortopita) - 850g
- Normale prijs
- 8,50€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Farma Fotiadi - Gerookte Wildzwijnworst & Prei - 340g
- Normale prijs
- 6,49€  (19,09€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,49€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,09€ / kg)Uitverkocht -
Jumbo Snacks - Fistikompales - 102g
Exp. date: 20-12-2027- Normale prijs
- 1,90€  (18,63€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,63€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Afgeronde Kippenpastei (Kotopita) - 850g
- Normale prijs
- 10,45€  (12,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 10,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,29€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 1kg
- Normale prijs
- 19,95€  (19,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 19,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,95€ / kg)Uitverkocht -
Bafas - Feta Kaas P.D.O. uit Epirus - 1kg
Exp. date: 10-01-2027- Normale prijs
- 19,00€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Melodiko - Honing - 950g
Exp. date: 31-05-2028- Normale prijs
- 15,45€  (16,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 15,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,26€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten "Let's Cook" (Arakas Laderos) - 1kg
- Normale prijs
- 6,40€  (6,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,40€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Middelkorrelige rijst (Karolina) - 500g
Exp. date: 27-12-2028- Normale prijs
- 2,50€  (5,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,00€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Auberginesalade (Melitzanosalata) - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Kip - 1kg
- Normale prijs
- 19,95€  (19,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 19,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,95€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten (Arakas) - 450g
- Normale prijs
- 3,45€  (7,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,67€ / kg)Uitverkocht -
Amita Motion - 1L
Exp. date: 06-11-2026- Normale prijs
- 3,55€  (3,55€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,55€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Platte Bonen (Fasolakia Platia) - 450g
- Normale prijs
- 3,35€  (7,44€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,44€ / kg)Uitverkocht -
Melodiko - Honing - 450g
Exp. date: 28-02-2027- Normale prijs
- 8,50€  (18,89€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,89€ / kg)Uitverkocht -
Bafas - Kefalotyri uit Epirus - 300g
- Normale prijs
- 7,95€  (26,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,50€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Mini Olijfoliebeschuit (Kythira type) - 400g
Exp. date: 27-11-2026- Normale prijs
- 4,90€  (12,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,25€ / kg)Uitverkocht -
Kanakis - Filodeeg Kroustas - 450g
- Normale prijs
- 5,50€  (12,22€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,22€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Halva Cacao - 250g
Exp. date: 28-06-2027- Normale prijs
- 3,55€  (14,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,20€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Manouri Kaas (P.D.O) - 150g
Exp. date: 08-01-2027- Normale prijs
- 3,55€  (23,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,67€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gerstbeschuit Rollen (Kritharokouloura) - 600g
Exp. date: 27-11-2027- Normale prijs
- 5,25€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gersthapjes met Olijfolie - 400g
- Normale prijs
- 5,25€  (13,13€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,13€ / kg)Uitverkocht -
Kalas - Zout (Klassiek) - 400g
Exp. date: 10-11-2026- Normale prijs
- 2,40€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Havelas - Handgemaakt Grieks Fillo 'Zagorisio' - 750g
- Normale prijs
- 6,50€  (8,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,67€ / kg)Uitverkocht -
Epirus - Talagani Grillkaas - 200g
- Normale prijs
- 5,95€  (29,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,75€ / kg)Uitverkocht -
Steiakakis - Cretaanse Graviera Kaas - 250g
Exp. date: 07-04-2027- Normale prijs
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(31,80€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Mini Croissants met Cacao Vulling - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 2,80€  (27,18€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,18€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Gemengde Groenten "Let's Cook" (Briam) - 1kg
- Normale prijs
- 7,20€  (7,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,20€ / kg)Uitverkocht -
Evoiki Zimi - Landelijke Stijl Deegvel (Choriatiko Fillo) - 500g
- Normale prijs
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,50€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Kip Souvlaki - 9x100g
- Normale prijs
- 15,95€  (17,72€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 15,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,72€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Fava - 500g
Exp. date: 04-09-2027- Normale prijs
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Bechamelsaus - 162g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 2,95€  (18,21€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,21€ / kg)Uitverkocht -
Ion - Derby - 38g
Exp. date: 17-02-2027- Normale prijs
- 0,95€  (25,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,00€ / kg)Uitverkocht -
Amita - Zure Kersensap (Vyssino) - 1L
Exp. date: 02-02-2027- Normale prijs
- 2,99€  (2,99€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,99€ / kg)Uitverkocht -
Chasiotis - Johannesbrood Pitas 18cm (apo Xaroupi) - 10st
- Normale prijs
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,00€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Varkenssouvlaki - 900g
- Normale prijs
- 15,95€  (17,72€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 15,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,72€ / kg)Uitverkocht -
Kir Yianni - Paranga (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,13€ / L)Uitverkocht -
Melissa - Spaghettini No10 - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Malamatina - Retsina - 500ml
- Normale prijs
- 4,50€  (5,11€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,11€ / L)Uitverkocht -
Pavlidis - Merenda - 360g
Exp. date: 07-11-2026- Normale prijs
- 4,75€  (13,19€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,19€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Feta Kaas P.D.O. - 1kg
Exp. date: 31-02-2027- Normale prijs
- 19,00€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Sellas - Extra Vierge Olijfolie - 5L
- Normale prijs
- 66,00€  (13,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 66,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,20€ / L)Uitverkocht -
Mr. Croket - Courgette kroketten (Kolokythokeftedes) - 1kg
- Normale prijs
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Trahana Zuur Handgemaakt - 500g
Exp. date: 28-03-2027- Normale prijs
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,50€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
- Normale prijs
- 7,75€  (19,38€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,38€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Rogge Beschuiten (Fryganies Sikalis) - 160g
Exp. date: 30-06-2027- Normale prijs
- 0,90€  (5,63€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,63€ / kg)Uitverkocht -
Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (griesmeel dik) - 500g
Exp. date: 31-12-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Gehakt (Kimas) - 450g
- Normale prijs
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,78€ / kg)Uitverkocht -
Sellas - Maraska Extra Vierge Olijfolie - 1L
- Normale prijs
- 16,49€  (16,49€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 16,49€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,49€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Roomcrackers Tarwe (Sitou) - 140g
Exp. date: 28-10-2026- Normale prijs
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,29€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Cream Crackers Volkoren (Olikis) - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Normale prijs
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,57€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Feta Kaas P.D.O. - 200g
- Normale prijs
- 4,35€  (21,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,75€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren in Pekel - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Normale prijs
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,51€ / kg)Uitverkocht -
Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Bladerdeeg) - 700g
- Normale prijs
- 6,75€  (9,64€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,64€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits met Bananencrème - 200g
-15%Exp. date: 27-02-2027- Normale prijs
- 1,70€  (8,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
2,00€ - Eenheidsprijs
- per
(8,50€ / kg)Uitverkocht -
Symposion - Traditionele Salami Lefkados - 225g
Exp. date: 27-11-2026- Normale prijs
- 6,95€  (30,89€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(30,89€ / kg)Uitverkocht -
Trata - Sardines In Plantaardige Olie - 100g
Exp. date: 30-12-2030- Normale prijs
- 2,75€  (27,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,50€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
Exp. date: 28-05-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamico Crème Klassiek - 250ml
Exp. date: 03-02-2028- Normale prijs
- 2,95€  (11,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,80€ / L)Uitverkocht -
Kir Yianni - Akakies (Droge Rosé Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 13,35€  (17,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,80€ / L)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Tomaten en Paprika's gevuld met Rijst (Gemista) - 400g
- Normale prijs
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,50€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Mousakas Vegetarisch - 400g
- Normale prijs
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,38€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Vijg (Syko) - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Hilopitaki - 500g
Exp. date: 21-10-2028- Normale prijs
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,10€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Kers (Kerasi) - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamic Crème met Vijg (Syko) - 250ml
Exp. date: 29-11-2026- Normale prijs
- 3,20€  (12,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,80€ / L)Uitverkocht -
7 Dagen - Bake Rolls Zout - 150g
Exp. date: 21-01-2027- Normale prijs
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Sellas - Extra Vierge Olijfolie Dorica - 500ml
- Normale prijs
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / L)Uitverkocht -
Agrozimi - Hilopites - 500g
Exp. date: 26-03-2027- Normale prijs
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,10€ / kg)Uitverkocht -
Loukatos - Mavrodaphne (Rode Zoete Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,27€ / L)Uitverkocht -
Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
Exp. date: 28-01-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
- Normale prijs
- 4,10€  (14,64€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,64€ / kg)Uitverkocht -
Ploes - Cabernet Sauvignon, Merlot (Droge Rode Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Rode Halfzoete (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,67€ / L)Uitverkocht -
Tis Giagias - Hilopites - 500g
Exp. date: 04-08-2027- Normale prijs
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Petoura - 500g
Exp. date: 23-09-2027- Normale prijs
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,00€ / kg)Uitverkocht -
Kasidis - Gyros Kip - 1kg
- Normale prijs
- 18,95€  (18,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 18,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,95€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Pasta voor Kinderen (Verschillende Vormen)- 500g
Exp. date: 28-02-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Banaan (Zele) - 200g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Aubergines Imam (Melitzanes) - 280g
Exp. date: 16-10-2028- Normale prijs
- 3,50€  (12,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,50€ / kg)Uitverkocht -
Knorr - Extra Smaak van Groenten - 147g
Exp. date: 31-05-2027- Normale prijs
- 4,00€  (27,21€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,21€ / kg)Uitverkocht -
Palivos - Stone Hills (PGI) Peloponnesos - 750ml
- Normale prijs
- 14,95€  (19,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 14,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,93€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Wit Halfzoet (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 6,85€  (9,13€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,13€ / L)Uitverkocht -
Ploes - Rose Merlot, Cabernet Sauvignon (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
Exp. date: 30-03-2027- Normale prijs
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,20€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Tahini with Carob - 280g
Exp. date: 29-09-2027- Normale prijs
- 4,00€  (14,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,29€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Koralli - 500g
Exp. date: 30-05-2028- Normale prijs
- 2,10€  (4,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,20€ / kg)Uitverkocht -
7 Days - Mini Croissants met Cacao Vulling - 300g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 6,95€  (23,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,17€ / kg)Uitverkocht
Meteen naar de content