Collectie: Wijnen
-
Kir Yianni - Paranga (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 12,85€  (17,13€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,13€ / L)Uitverkocht -
Kir Yianni - Paranga (Droge Rode Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 13,25€  (17,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,67€ / L)Uitverkocht -
Kechris - Retsina Kechribari - 500ml
- Normale prijs
- 6,95€  (13,90€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,90€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Axia Rood (Syrah, Xinomavro) - 750ml
- Normale prijs
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,33€ / L)Uitverkocht -
Boutari - Moschofilero (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 11,95€  (15,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 11,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,93€ / L)Uitverkocht -
Kir Yianni - Akakies (Droge Rosé Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 13,35€  (17,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,80€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Malagouzia (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 22,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,33€ / L)Uitverkocht -
Gerovassiliou Estate - Malagouzia - 750ml
- Normale prijs
- 24,00€  (32,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 24,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(32,00€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Rood (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,50€  (26,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,00€ / L)Uitverkocht -
Semeli - Oreinos Helios (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 11,00€  (14,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 11,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,67€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Wit (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(24,67€ / L)Uitverkocht -
Ploes - Chardonnay, Assyrtiko (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Loukatos - Mavrodaphne (Rode Zoete Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 9,95€  (13,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,27€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Rode Halfzoete (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 6,50€  (8,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,67€ / L)Uitverkocht -
Ploes - Cabernet Sauvignon, Merlot (Droge Rode Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Xinomavro Reserve (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 29,00€  (38,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 29,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(38,67€ / L)Uitverkocht -
Semeli - Feast (Giorti) Rode Droge Wijn - 750ml
- Normale prijs
- 9,25€  (12,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,33€ / L)Uitverkocht -
Palivos - Stone Hills (PGI) Peloponnesos - 750ml
- Normale prijs
- 14,95€  (19,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 14,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,93€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Nemea (Droge Rode Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 7,00€  (9,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,33€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Wit Halfzoet (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 6,85€  (9,13€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,13€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Amethystos Rosé (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Ploes - Sauvignon Blanc, Moscato (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Chateau Julia | Chardonnay (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Erythros (Syrah, Xinomavro, Merlot) - 750ml
- Normale prijs
- 29,50€  (39,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 29,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(39,33€ / L)Uitverkocht -
Ploes - Rose Merlot, Cabernet Sauvignon (Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 10,25€  (13,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 10,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,67€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Rode Droge Wijn - 750ml
- Normale prijs
- 6,95€  (9,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,27€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni (Droge Roséwijn) - 750ml
- Normale prijs
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,93€ / L)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Chateau Julia | Merlot (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 26,50€  (35,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 26,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(35,33€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Sauvignon Blanc (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 22,00€  (29,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 22,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,33€ / L)Uitverkocht -
Palivos - Ammos Reserve Terra Leone (PDO) - 750ml
- Normale prijs
- 18,50€  (24,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(24,67€ / L)Uitverkocht -
Semeli - Oreinos Helios (Droge Rosé Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 11,50€  (15,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,33€ / L)Uitverkocht -
Lafkiotis Wijnen - Kleoni Witte Droge Wijn - 750ml
- Normale prijs
- 6,70€  (8,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 6,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,93€ / L)Uitverkocht -
Palivos - La Vie en Rose (PGI) - 750ml
- Normale prijs
- 12,95€  (17,27€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,27€ / L)Uitverkocht -
Terre Grec - Rode Halfzoete Wijn PGI Tyrnavos (Imiglikos) - 750ml
- Normale prijs
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,60€ / L)Uitverkocht -
Terre Grec - Rode Droge Wijn (Muscat/Syrah/Merlot) PGI Tyrnavos - 750ml
- Normale prijs
- 7,95€  (10,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,60€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Chardonnay Single Block ''Tramonto'' - 750ml
- Normale prijs
- 29,95€  (39,93€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 29,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(39,93€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Ageli Assyrtiko Witte Droge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 16,95€  (22,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 16,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,60€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Historia Assyrtiko / Viognier PGI Evia (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 13,00€  (17,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,33€ / L)Uitverkocht -
Dougos - Rapsani (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,20€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Malagouzia Witte Droge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 13,95€  (18,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,60€ / L)Uitverkocht -
Mega Spileo - Cuvée III PGI Achaia (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,25€  (20,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,33€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Gefyra Rosé Halfdroge Wijn (P.G.I. Evia) - 750ml
- Normale prijs
- 9,00€  (12,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,00€ / L)Uitverkocht -
Alpha Estate - Omega | Malagouzia (Witte Zoete Wijn) - 500ml
- Normale prijs
- 31,00€  (62,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 31,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(62,00€ / L)Uitverkocht -
Mega Spileo - Cuvée III Vintage (Witte Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 14,75€  (19,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 14,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,67€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Historia Grenache/Syrah/ Mavrokountoura (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 12,50€  (16,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 12,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,67€ / L)Uitverkocht -
Kechris - Genesis (Witte Droge Wijn) - 500ml
- Normale prijs
- 8,50€  (17,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,00€ / L)Uitverkocht -
SIM - Monemvasia Agrampeli (White Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 18,90€  (25,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 18,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,20€ / L)Uitverkocht -
SIM - Fokiano Kana (Rose Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 19,90€  (26,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,53€ / L)Uitverkocht -
Thopetra Estate - Cabernet Sauvignon/Syrah/Limniona PGI Meteora (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Lykos Winery - Loup De La Nuit (Red Dry Wine) - 750ml
- Normale prijs
- 19,00€  (25,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,33€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Aniksiatiko Rose Semi Sweet Wine - 750ml
- Normale prijs
- 15,00€  (20,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,00€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Lenga (Halfdroge witte wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,53€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Scala White Wine - 750ml
- Normale prijs
- 17,50€  (23,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 17,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,33€ / L)Uitverkocht -
M20 Winery - Sleeping Bear White Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,33€ / L)Uitverkocht -
Gatsinos Winery - Kastraki Red Wine - 750ml
- Normale prijs
- 20,50€  (27,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 20,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,33€ / L)Uitverkocht -
Zervas Winery - Asproudi Orange Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 17,40€  (23,20€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 17,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,20€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Lenga Pink (Rosé Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 15,40€  (20,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 15,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,53€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Agios Chronos Viognier (Droge Witte Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 19,95€  (26,60€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 19,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(26,60€ / L)Uitverkocht -
M20 Winery - Foxy Rose Dry Wine - 750ml
- Normale prijs
- 13,75€  (18,33€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 13,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,33€ / L)Uitverkocht -
Estate Tselepos - Amalia Brut Rosé - 750ml
- Normale prijs
- 21,00€  (28,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 21,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(28,00€ / L)Uitverkocht -
Avantis Estate - Collectie PGI Evia (Rode Droge Wijn) - 750ml
- Normale prijs
- 65,00€  (86,67€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 65,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(86,67€ / L)Uitverkocht -
Kamara Estate - Shadow Play White Dry Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Normale prijs
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 24,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(32,53€ / L)Uitverkocht -
Kamara Estate - Nimbus Russus Dry Red Wine (PGI Thessaloniki) - 750ml
- Normale prijs
- 24,40€  (32,53€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 24,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(32,53€ / L)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Dit is een uitgebreide verzameling van tientallen wijnen afkomstig uit Griekenland. Je kunt letterlijk de wijn vinden die het beste bij je past, kiezen tussen witte, rode en rosé wijnen, droge, halfzoete en zoete wijnen, een groot aantal variëteiten en hun blends, evenals een handig assortiment aan prijzen. Ontdek de fascinerende smaken van de Griekse wijnbouw en trakteer je vrienden op hemelse Griekse wijnen.
Producten kunnen tegen concurrerende prijzen worden gekocht bij Bakaliko, en de producten kunnen in heel Nederland worden geleverd (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Leiden, Eindhoven, Utrecht, Delft, Dordrecht, Hertogenbosch, Nijmegen, Arnhem, Apeldoorn, Zwolle, enz.). In onze Griekse winkel hebben we een grote selectie van Grieks voedsel. Onze vloot van gekoelde vrachtwagens en onze vertrouwde partners leveren Griekse producten aan onze klanten. Onze missie is om de beste Griekse producten op de markt te bieden, met de beste klantenservice.
Meteen naar de content