Collectie: Melodiko

  • Melodiko - Honing - 450g
    Melodiko - Honey - 450g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    8,50€  (18,89€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,50€
    Normale prijs
    (18,89€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melodiko - Honing - 950g
    Melodiko - Honey - 950g
    -15%
    Exp. date: 31-05-2028
    Normale prijs
    13,13€  (13,82€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    13,13€
    Normale prijs
    15,45€
    (13,82€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melodiko - Tijmhoning - 400g
    Melodiko - Thyme Honey - 400g
    Exp. date: 31-05-2027
    Normale prijs
    8,75€  (21,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,75€
    Normale prijs
    (21,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top