Collectie: TAX21.

  • Ploes - Cabernet Sauvignon, Merlot (Droge Rode Wijn) - 750ml
    Ploes - Cabernet Sauvignon, Merlot (Dry Red Wine) - 750ml
    Normale prijs
    10,25€  (13,67€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    10,25€
    Normale prijs
    (13,67€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Lafkiotis Wijnen - Kleoni (Droge Roséwijn) - 750ml
    Lafkiotis Wines - Kleoni (Dry Rose Wine) - 750ml
    Normale prijs
    6,70€  (8,93€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    6,70€
    Normale prijs
    (8,93€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kechris - Retsina Kechribari - 500ml
    Kechris - Retsina Kechribari - 500ml
    Normale prijs
    6,95€  (13,90€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    6,95€
    Normale prijs
    (13,90€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Gerovassiliou Estate - Malagouzia - 750ml
    Gerovassiliou Estate - Malagouzia - 750ml
    Normale prijs
    24,00€  (32,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    24,00€
    Normale prijs
    (32,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top