Collectie: Aanbiedingen

  • Halls - Hoestdruppels met kersensmaak
    Halls - Cough Drops with Cherry Flavour
    Exp. date: 17-11-2026
    Normale prijs
    1,25€
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Tagliatelle - 500g
    Melissa - Tagliatelle - 500g
    Exp. date: 28-12-2026
    Normale prijs
    2,30€  (4,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,30€
    Normale prijs
    (4,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Lintpasta met Spinazie (Kordelakia) - 500g
    Agrozimi - Ribbon Pasta with Spinach (Kordelakia) - 500g
    Exp. date: 23-01-2027
    Normale prijs
    4,95€  (9,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (9,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Piment Heel (Mpaxari) - 30g
    Thalassa Spices - Piment Whole (Mpaxari) - 30g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,80€  (93,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,80€
    Normale prijs
    (93,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kasidis - Gyros Kip - 1kg
    Kasidis - Gyros Chicken - 1kg
    Normale prijs
    18,95€  (18,95€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    18,95€
    Normale prijs
    (18,95€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Jelly Banaan (Zele) - 200g
    Giotis - Jelly Banana (Zele) - 200g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    2,65€  (13,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (13,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Pasta voor Kinderen (Verschillende Vormen)- 500g
    Melissa - Kids Pasta - 500g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Tomaten & Paprika Gevuld Met Rijst (Gemista) - 280g
    Zanae - Tomatoes & Peppers Stuffed With Rice (Gemista) - 280g
    Exp. date: 02-07-2028
    Normale prijs
    4,45€  (15,89€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,45€
    Normale prijs
    (15,89€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Aubergines Imam (Melitzanes) - 280g
    Zanae - Eggplants Imam (Melitzanes) - 280g
    Exp. date: 16-10-2028
    Normale prijs
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (12,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele Hilopites - 500g
    Exp. date: 30-10-2027
    Normale prijs
    4,50€  (9,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (9,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Kruiden - Salie - 50g
    Thalassa Spices - Sage - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    3,40€  (68,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,40€
    Normale prijs
    (68,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Select - Mini Griekse Pita 10cm x 10st
    Select - Mini Greek Pita 10cm x 10pcs
    Normale prijs
    4,95€  (14,14€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (14,14€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Douzenis - Zeep - 100g
    Douzenis - Soap - 100g
    Normale prijs
    1,25€  (12,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    (12,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Superspread Pindakaas (Glad) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Smooth) -350g
    Exp. date: 06-04-2027
    Normale prijs
    4,05€  (11,57€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,05€
    Normale prijs
    (11,57€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Misko - Gouden Lijn Matsata - 500g
    Misko - Matsata Golden Line - 500g
    Exp. date: 30-03-2028
    Normale prijs
    2,95€  (5,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,95€
    Normale prijs
    (5,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Hilopitaki - 500g
    Normale prijs
    3,95€  (7,90€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (7,90€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème Patisserie Vanille - 117g
    Giotis - Creme Patisserie Vanilla - 117g
    Exp. date: 28-02-2027
    Normale prijs
    2,50€  (21,37€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (21,37€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Bittere Sinaasappel (Nerantzi) - 250g
    Kandylas - Traditional 'Spoon Sweet' Bitter Orange (Nerantzi) - 250g
    Exp. date: 15-09-2027
    Normale prijs
    4,75€  (19,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (19,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Groenten - 147g
    Knorr - Extra Flavor of Vegetables - 147g
    Exp. date: 31-05-2027
    Normale prijs
    4,00€  (27,21€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (27,21€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Poedersuiker (Zaxari Axni) - 400g
    Manna - Caster Sugar (Zaxari Axni) - 400g
    Exp. date: 02-08-2027
    Normale prijs
    2,00€  (5,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (5,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Varkenskruiden - 60g
    Thalassa Spices - Pork Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,59€  (43,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,59€
    Normale prijs
    (43,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Nescafe - Instant Koffie Classic - 100g
    Nescafe - Instant Coffee Classic - 100g
    Exp. date: 31-01-2028
    Normale prijs
    7,00€  (70,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,00€
    Normale prijs
    (70,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Barba Stathis - Bonensoep "Let's Cook" (Fasolada) - 750g
    Barba Stathis - Bean Soup
    Normale prijs
    7,00€  (9,33€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,00€
    Normale prijs
    (9,33€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Groente Tagliatelle - 400g
    Agrozimi - Vegetable Tagliatelle - 400g
    Exp. date: 03-07-2027
    Normale prijs
    6,00€  (15,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,00€
    Normale prijs
    (15,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Halls - Originele Hoestdruppels
    Halls - Original Cough Drops
    Normale prijs
    1,25€  (37,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,25€
    Normale prijs
    (37,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Feta Kaas Kruiden - 40g
    Thalassa Spices - Feta Cheese Seasoning - 40g
    Normale prijs
    2,55€  (63,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (63,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Kruidnagel Heel (Garyfallo) - 30g
    Thalassa Spices - Clove Whole (Garyfallo) - 30g
    Normale prijs
    3,00€  (100,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (100,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Maïspudding met Chocoladesmaak – 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding (Chocolate) - 160g
    Exp. date: 30-11-2026
    Normale prijs
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (18,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Galaxy - Balsamico Crème met Honing (Meli) - 250ml
    Galaxy - Balsamic Cream with Honey (Meli) - 250ml
    Normale prijs
    3,25€  (13,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (13,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Karamel - 250g
    Dimello - Flavoured Filter Coffee Caramel - 250g
    Exp. date: 19-11-2027
    Normale prijs
    8,95€  (35,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,95€
    Normale prijs
    (35,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Sanitas - Bakpapier in vellen
    Sanitas - Baking Paper In Sheets
    Normale prijs
    3,20€
    Aanbiedingsprijs
    3,20€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Kip - 88g
    Knorr - Extra Flavor of Chicken - 88g
    Normale prijs
    4,00€  (45,45€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (45,45€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Sperziebonen - 280g
    Zanae - Fresh Green Beans - 280g
    Exp. date: 09-01-2028
    Normale prijs
    3,50€  (12,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (12,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Manna - Maïsmeel (Kalampokalevro) - 500g
    Manna - Corn Flour (Kalampokalevro) - 500g
    Exp. date: 03-12-2026
    Normale prijs
    1,70€  (3,40€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,70€
    Normale prijs
    (3,40€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Olympos - Tahini Stevia - 300g
    Exp. date: 28-07-2027
    Normale prijs
    4,25€  (14,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (14,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Gearomatiseerde Filterkoffie Vanille - 250g
    Dimello - Flavoured Filter Coffee Vanilla - 250g
    Exp. date: 15-10-2027
    Normale prijs
    8,95€  (35,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,95€
    Normale prijs
    (35,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Papadopoulou - Petit Beurre bedekt met melkchocolade - 8st/89g
    Papadopoulou - Petit Beurre coated w/ Milk Chocolate - 200g
    Normale prijs
    3,25€  (16,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,25€
    Normale prijs
    (16,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Aardappelpuree - 125g
    Giotis - Mashed Potatoes - 125g
    Normale prijs
    2,15€  (17,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,15€
    Normale prijs
    (17,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Ammoniak - 28g
    Kagia - Ammonia - 28g
    Exp. date: 31-12-2031
    Normale prijs
    1,00€  (35,71€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,00€
    Normale prijs
    (35,71€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Stoofvlees Kruiden - 60g
    Thalassa Spices - Beef Stew Seasoning - 60g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,55€  (42,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (42,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Vis & Zeevruchten Kruiden - 50g
    Thalassa Spices - Fish & Seafood Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,55€  (51,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,55€
    Normale prijs
    (51,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Melissa - Farfale (Fiogkaki) - 500g
    Exp. date: 30-03-2027
    Normale prijs
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,10€
    Normale prijs
    (4,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday Sensitive Cotton - Maxi Nacht - 10 stuks
    Everyday Sensitive Cotton - Maxi Night - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Superspread Pindakaas (Crunchy) -350g
    Olympos - Superspread Peanut Butter (Crunchy) -350g
    Exp. date: 11-04-2027
    Normale prijs
    3,00€  (8,57€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (8,57€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday Sensitive Cotton - Normaal - 10 stuks
    Everyday Sensitive Cotton - Normal - 10pcs
    Normale prijs
    3,10€
    Aanbiedingsprijs
    3,10€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème Patisserie Chocolade - 200g
    Giotis - Creme Patisserie Chocolate - 200g
    Normale prijs
    4,15€  (20,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,15€
    Normale prijs
    (20,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Kruidnagel Heel (Garyfallo) - 10g
    Kagia - Clove Whole (Garyfallo) - 10g
    Exp. date: 31-12-2031
    Normale prijs
    1,50€  (150,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,50€
    Normale prijs
    (150,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • AIM - Tandpasta Familie Bescherming Wit - 75ml
    AIM - Toothpaste Family Protection White - 75ml
    Normale prijs
    2,25€  (30,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    2,25€
    Normale prijs
    (30,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - Glucosestroop (Glykozi) - 400g
    Olympos - Glucose Syrup (Glykozi) - 400g
    Exp. date: 28-03-2028
    Normale prijs
    2,51€  (6,28€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,51€
    Normale prijs
    (6,28€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Nescafe - Cafeïnevrije Instantkoffie - 100g
    Nescafe - Instant Coffee Decaf - 100g
    Normale prijs
    7,00€  (70,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,00€
    Normale prijs
    (70,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Galaxy - Witte Balsamico Crème - 250ml
    Galaxy - White Balsamic Cream - 250ml
    Normale prijs
    3,35€  (13,40€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,35€
    Normale prijs
    (13,40€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Maïspudding met Vanillesmaak – 160g
    Giotis - Corn Cream Pudding Vanilla - 160g
    Exp. date: 30-10-2026
    Normale prijs
    3,00€  (18,75€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (18,75€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spira - Spiralette
    Spira - Spiralette
    Normale prijs
    3,85€
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Famiglia - Spaghetti nr6 - 500g
    Famiglia - Spaghetti no6 - 500g
    Exp. date: 30-07-2027
    Normale prijs
    1,00€  (2,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    1,00€
    Normale prijs
    (2,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Agrozimi - Linguini - 500g
    Exp. date: 16-06-2028
    Normale prijs
    4,75€  (9,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (9,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
    Omega - Long Grain Rice (Nichaki) - 500g
    Exp. date: 20-09-2027
    Normale prijs
    2,00€  (4,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,00€
    Normale prijs
    (4,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Thalassa Spices - Pittige Kruidenmix - 50g
    Thalassa Spices - Spicy Seasoning - 50g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    2,59€  (51,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,59€
    Normale prijs
    (51,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Crème - 250g
    Giotis - Crème - 250g
    Normale prijs
    3,00€  (12,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,00€
    Normale prijs
    (12,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Couverture Chocolade met 54% Cacao (Kouvertoura) - 125g
    Giotis - Couverture Chocolate with 54% Cocoa (Kouvertoura) - 125g
    Normale prijs
    3,45€  (27,60€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,45€
    Normale prijs
    (27,60€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Bakaliko Cadeaubon
    Bakaliko Gift Card
    Normale prijs
    van 10,00€
    Aanbiedingsprijs
    van 10,00€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Tulpen - Bolvormige ouzo-gearomatiseerde harde snoepjes 400g
    Tulip - Ball Shaped Ouzo Flavored Hard Candies 400g
    Exp. date: 27-06-2027
    Normale prijs
    4,75€  (11,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,75€
    Normale prijs
    (11,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday Hyperdry - Maxi Nacht - 10 stuks
    Everyday Hyperdry - Maxi Night - 10pcs
    Normale prijs
    3,10€
    Aanbiedingsprijs
    3,10€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kagia - Pijnboompitten - 10g
    Kagia - Pine Nuts - 10g
    Exp. date: 31-12-2028
    Normale prijs
    3,50€  (350,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (350,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Melissa - Koralli - 500g
    Melissa - Koralli - 500g
    Exp. date: 30-05-2028
    Normale prijs
    2,10€  (4,20€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,10€
    Normale prijs
    (4,20€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Olympos - 3 Nuts On 3 Seeds Butter - 200g
    Exp. date: 09-11-2026
    Normale prijs
    4,25€  (21,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,25€
    Normale prijs
    (21,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Days - Mini Croissants met Cacao Vulling - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Cocoa Filling - 300g
    Exp. date: 19-11-2026
    Normale prijs
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,95€
    Normale prijs
    (23,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Liposan Kers - 4,8g
    Liposan Cherry
    Normale prijs
    2,50€  (62,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    (62,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Irma - Aansteker (prosanamma) - 48 stuks
    Irma - Firelighter (prosanamma) - 48pcs
    Normale prijs
    1,75€
    Aanbiedingsprijs
    1,75€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Knorr - Extra Smaak van Rundvlees - 132g
    Knorr - Extra Flavor of Beef - 132g
    Exp. date: 31-12-2026
    Normale prijs
    4,00€  (30,30€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,00€
    Normale prijs
    (30,30€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Kouroushis - Halloumi PDO - 225g
    Normale prijs
    4,45€  (19,78€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,45€
    Normale prijs
    (19,78€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Espresso Intenso Capsules - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Intenso - 10 capsules
    Exp. date: 17-10-2026
    Normale prijs
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (8,84€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Syoss - Repair Therapy Shampoo - 750ml
    Normale prijs
    5,10€  (6,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (6,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Liposan Origineel
    Liposan Original
    Normale prijs
    2,50€
    Aanbiedingsprijs
    2,50€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • 7 Days - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 300g
    7 Days - Mini Croissants w/ Millefeuille Flavor Filling - 300g
    Normale prijs
    6,95€  (23,17€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    6,95€
    Normale prijs
    (23,17€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Espresso Forte Lungo Capsules - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Forte Lungo - 10 capsules
    Exp. date: 18-10-2026
    Normale prijs
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (8,84€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Spira - Groene Anti-muggen Lichaamspray - 100ml
    Spira - Green Anti-mosquito Body Spray - 100ml
    Normale prijs
    3,50€  (35,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (35,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Filia Crete - Extra Virgin Premium Olive Oil - 250ml
    Normale prijs
    4,50€  (18,00€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (18,00€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Zanae - Tomatenpuree - 200g
    Normale prijs
    2,65€  (6,46€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    (6,46€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Giotis - Aardbeiensiroop - 350g
    Giotis - Strawberry Syrup - 350g
    Normale prijs
    3,95€  (11,29€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,95€
    Normale prijs
    (11,29€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Omega - Kikkererwten Klassiek - 500g
    Omega - Chickpeas Classic (Revythia Xondra) - 500g
    Exp. date: 31-01-2027
    Normale prijs
    3,50€  (7,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,50€
    Normale prijs
    (7,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Syoss - Kleuren Shampoo - 750ml
    Syoss - Color Shampoo - 750ml
    Normale prijs
    5,10€  (6,80€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    5,10€
    Normale prijs
    (6,80€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday - Hyperdry / Super - 10st
    Everyday - Hyperdry / Super - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Everyday - Hyperdry / Normal - 10st
    Everyday - Hyperdry / Normal - 10pcs
    Normale prijs
    2,65€
    Aanbiedingsprijs
    2,65€
    Normale prijs
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Psarodimos - Zeebrasem (Tsipoura) 400 g
    Normale prijs
    8,50€  (21,25€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    8,50€
    Normale prijs
    (21,25€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Fysi - Choco Rico - 375g
    Fisi - Choco Rico - 375g
    Exp. date: 12-02-2027
    Normale prijs
    3,85€  (10,27€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,85€
    Normale prijs
    (10,27€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Grevena - Farfalle met Rode Wijn - 330g
    Grevena - Farfalle with Red Wine (Fiogkaki) - 330g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    4,20€  (12,73€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,20€
    Normale prijs
    (12,73€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Paros Sifnaiou - Balsamico Crème met Gemengd Bessensap - 250ml
    Paros Sifnaiou - Balsamic Creme with Mixed Berries Juice (Frouta tou dasous) - 250ml
    Exp. date: 08-03-2027
    Normale prijs
    3,35€  (13,40€ / L)
    Aanbiedingsprijs
    3,35€
    Normale prijs
    (13,40€ / L)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Grevena - Petoura - 400g
    Grevena - Petoura - 400g
    Exp. date: 30-12-2026
    Normale prijs
    3,15€  (7,88€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    3,15€
    Normale prijs
    (7,88€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Kandylas - Kersenjam (Kerasi) - 370g
    Kandylas - Cherry Jam (Kerasi) - 370g
    Exp. date: 22-09-2027
    Normale prijs
    4,50€  (12,16€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,50€
    Normale prijs
    (12,16€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Espresso Koffie Aroma (Gemalen) - 250g
    Dimello - Espresso Coffee Aroma (Ground) - 250g
    Normale prijs
    7,95€  (31,80€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (31,80€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Espresso Notte Capsules - 10x5,6g
    Dimello - Espresso Notte - 10 capsules
    Exp. date: 18-12-2026
    Normale prijs
    4,95€  (8,84€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    4,95€
    Normale prijs
    (8,84€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Dimello - Espresso Koffie Decaf (Gemalen) - 250g
    Dimello - Espresso Coffee Decaf (Ground) - 250g
    Normale prijs
    9,75€  (39,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    9,75€
    Normale prijs
    (39,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top

Shop Online Greek Products in the Netherlands

Welkom bij Bakaliko, uw alles-in-één online winkel voor premium Griekse producten tegen onverslaanbare prijzen! We zijn er trots op een divers assortiment authentieke en heerlijke Griekse producten aan te bieden, afkomstig van vertrouwde leveranciers in heel Griekenland.

Bij Bakaliko geloven we dat iedereen moet kunnen genieten van de smaken van Griekenland, daarom bieden we regelmatig promoties en kortingen op onze producten aan. Onze aanbiedingen worden elke paar dagen bijgewerkt, zodat u altijd iets nieuws en spannends kunt proberen.

Of u nu op zoek bent naar traditionele Griekse olijfolie, ambachtelijke kazen, geurige kruiden en specerijen, of verrukkelijke zoetigheden en gebak, onze selectie van producten heeft het allemaal. En met onze doorlopende promoties en kortingen kunt u van deze producten genieten tegen nog betaalbaardere prijzen.

Dus waarom wachten? Blader vandaag nog door onze website om onze nieuwste promoties en kortingen te ontdekken en ervaar de smaken van Griekenland als nooit tevoren. Winkel nu bij Bakaliko!