Collectie: Aanbiedingen
-
Chasiotis - Pita Brood 18cm - 10st
- Normale prijs
- 3,95€  (2,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,95€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Worsttaartjes (Loukanikopitakia) - 450g
- Normale prijs
- 4,75€  (9,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,50€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 194g
Exp. date: 30-09-2027- Normale prijs
- 4,90€  (25,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,26€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Ziti No2 Pastitsio - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Mini Kaastaartjes (Tyropitakia) - 500g
- Normale prijs
- 4,55€  (10,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,11€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Kaas - 460g
- Normale prijs
- 4,50€  (9,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,78€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwichkoekjes met chocoladesmaakcrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Kleine Spinazie & Kaas Taarten (Strifti) - 3 x 220g Verpakking
- Normale prijs
- 4,65€  (7,05€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,05€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 330g
- Normale prijs
- 7,40€  (22,42€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,42€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Orzo Medium (Kritharaki Metrio) - 500g
Exp. date: 28-03-2029- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Kip - 330g
- Normale prijs
- 7,95€  (24,09€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(24,09€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Traditionele Ronde Kaastaart (Tyropita) - 850g
- Normale prijs
- 9,75€  (11,47€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,47€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Anthotyro Kaas - 420g
- Normale prijs
- 6,80€  (16,19€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,19€ / kg)Uitverkocht -
Zanae Kalamon Olijven Heel PET - 1kg
Exp. date: 07-11-2027- Normale prijs
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,50€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis Papagalos - Traditionele Griekse Koffie - 96g
Exp. date: 28-09-2027- Normale prijs
- 2,45€  (25,52€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,52€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Meergranen Broodstengels (Kritsinia) - 250g
Exp. date: 27-01-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Kaassalade (Tyrosalata) - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Normale prijs
- 2,75€  (13,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,75€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Petit Beurre - 225g
Exp. date: 30-05-2027- Normale prijs
- 2,50€  (11,11€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,11€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren gevuld met rijst (Dolmadakia) - 200g
Exp. date: 21-01-2029- Normale prijs
- 2,95€  (14,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,75€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Cichorei (Radikia) - 600g
- Normale prijs
- 5,75€  (9,58€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,58€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Ronde Groententaart (Nistisimi Xortopita) - 850g
- Normale prijs
- 8,50€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Fino - Rode Azijn - 390ml
- Normale prijs
- 0,90€  (2,31€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,31€ / L)Uitverkocht -
Farma Fotiadi - Gerookte Wildzwijnworst & Prei - 340g
- Normale prijs
- 6,49€  (19,09€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,49€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,09€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Afgeronde Kippenpastei (Kotopita) - 850g
- Normale prijs
- 10,45€  (12,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 10,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,29€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Gyros Varkensvlees - 1kg
- Normale prijs
- 19,95€  (19,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 19,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,95€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten "Let's Cook" (Arakas Laderos) - 1kg
- Normale prijs
- 6,40€  (6,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,40€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Auberginesalade (Melitzanosalata) - 200g
Exp. date: 08-11-2026- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Stokbroodjes met Zonnebloempitten (Kritsinia) - 400g
- Normale prijs
- 5,30€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Erwten (Arakas) - 450g
- Normale prijs
- 3,45€  (7,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,67€ / kg)Uitverkocht -
Nescafe - Instant Koffie Classic - 200g
Exp. date: 30-01-2028- Normale prijs
- 11,25€  (56,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(56,25€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Platte Bonen (Fasolakia Platia) - 450g
- Normale prijs
- 3,35€  (7,44€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,44€ / kg)Uitverkocht -
Melodiko - Honing - 450g
Exp. date: 28-02-2027- Normale prijs
- 8,50€  (18,89€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,89€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Orzo Dik (Kritharaki Xondro) - 500g
Exp. date: 28-07-2028- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Platte Bonen "Let's Cook" (Fasolakia Giaxni) - 1kg
- Normale prijs
- 6,45€  (6,45€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,45€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Mini Olijfoliebeschuit (Kythira type) - 400g
Exp. date: 27-11-2026- Normale prijs
- 4,90€  (12,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,25€ / kg)Uitverkocht -
Jumbo Snacks - Vrykoles - 85g
Exp. date: 30-12-2026- Normale prijs
- 1,90€  (22,35€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,35€ / kg)Uitverkocht -
Kanakis - Filodeeg Kroustas - 450g
- Normale prijs
- 5,50€  (12,22€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,22€ / kg)Uitverkocht -
Amita Motion - 330ml
- Normale prijs
- 1,75€  (5,30€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 1,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,30€ / L)Uitverkocht -
Voion - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
Exp. date: 16-07-2028- Normale prijs
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,00€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Griekse Oregano - 50g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,30€  (66,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(66,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Tubetti Pasta (Kofto) - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Normale prijs
- 1,80€  (3,60€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,60€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Halva Cacao - 250g
Exp. date: 28-06-2027- Normale prijs
- 3,55€  (14,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,20€ / kg)Uitverkocht -
Ion - Mini Sokofreta Chocolade Classic - verpakking 210g
Exp. date: 11-05-2027- Normale prijs
- 4,90€  (23,33€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,33€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Manouri Kaas (P.D.O) - 150g
Exp. date: 08-01-2027- Normale prijs
- 3,55€  (23,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(23,67€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gerstbeschuit Rollen (Kritharokouloura) - 600g
Exp. date: 27-11-2027- Normale prijs
- 5,25€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Tsatsakis - Gersthapjes met Olijfolie - 400g
- Normale prijs
- 5,25€  (13,13€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,13€ / kg)Uitverkocht -
Farma Fotiadi - Wildzwijnworst (Agrioxoiros) - 440g
- Normale prijs
- 8,00€  (18,18€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,18€ / kg)Uitverkocht -
Kalas - Zout (Klassiek) - 400g
Exp. date: 10-11-2026- Normale prijs
- 2,40€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Medium Bonen (Fasolia) - 500g
Exp. date: 23-10-2026- Normale prijs
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / kg)Uitverkocht -
Havelas - Handgemaakt Grieks Fillo 'Zagorisio' - 750g
- Normale prijs
- 6,50€  (8,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,67€ / kg)Uitverkocht -
Epirus - Talagani Grillkaas - 200g
- Normale prijs
- 5,95€  (29,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(29,75€ / kg)Uitverkocht -
Steiakakis - Cretaanse Graviera Kaas - 250g
Exp. date: 07-04-2027- Normale prijs
- 7,95€  (31,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(31,80€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Mini Croissants met Cacao Vulling - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 2,80€  (27,18€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,18€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Gemengde Groenten "Let's Cook" (Briam) - 1kg
- Normale prijs
- 7,20€  (7,20€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,20€ / kg)Uitverkocht -
Evoiki Zimi - Landelijke Stijl Deegvel (Choriatiko Fillo) - 500g
- Normale prijs
- 5,25€  (10,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,50€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Farina - 500g
Exp. date: 30-11-2026- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Fava - 500g
Exp. date: 04-09-2027- Normale prijs
- 3,50€  (7,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Bechamelsaus - 162g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 2,95€  (18,21€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,21€ / kg)Uitverkocht -
Ion - Derby - 38g
Exp. date: 17-02-2027- Normale prijs
- 0,95€  (25,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,00€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Mini Croissants met Millefeuille Smaakvulling - 103g
Exp. date: 19-11-2026- Normale prijs
- 2,85€  (27,67€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(27,67€ / kg)Uitverkocht -
Jumbo Snacks - Garidares - 85g
- Normale prijs
- 1,90€  (22,35€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,35€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Spaghetti No6 - 500g
Exp. date: 28-04-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Amita - Zure Kersensap (Vyssino) - 1L
Exp. date: 02-02-2027- Normale prijs
- 2,99€  (2,99€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,99€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Specerijen - Bergthee - 15g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,45€  (230,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(230,00€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Varkenssouvlaki - 900g
- Normale prijs
- 15,95€  (17,72€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 15,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,72€ / kg)Uitverkocht -
Chasiotis - Johannesbrood Pitas 18cm (apo Xaroupi) - 10st
- Normale prijs
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,00€ / kg)Uitverkocht -
Melodiko - Tijmhoning - 400g
Exp. date: 31-05-2027- Normale prijs
- 8,75€  (21,88€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,88€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Spaghettini No10 - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Citroencrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Pavlidis - Merenda - 360g
Exp. date: 07-11-2026- Normale prijs
- 4,75€  (13,19€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,19€ / kg)Uitverkocht -
Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Psilo (fijne griesmeel) - 500g
Exp. date: 31-07-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Gist / Magia stigmis / Gist - 24g (3x8g)
Exp. date: 25-01-2027- Normale prijs
- 2,00€  (833,33€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(833,33€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Koekjes met Aardbeiencrème - 200g
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Mr. Croket - Courgette kroketten (Kolokythokeftedes) - 1kg
- Normale prijs
- 8,75€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Mousakas - 400g
- Normale prijs
- 7,75€  (19,38€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,38€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Geroosterde Rode Paprika's - 450g
Exp. date: 14-10-2029- Normale prijs
- 3,99€  (8,87€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,99€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,87€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Rogge Beschuiten (Fryganies Sikalis) - 160g
Exp. date: 30-06-2027- Normale prijs
- 0,90€  (5,63€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(5,63€ / kg)Uitverkocht -
Molto - Croissant Hazelnoot Praliné - 98g
Exp. date: 04-11-2026- Normale prijs
- 2,00€  (25,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Bloem voor alle doeleinden - 1kg
Exp. date: 30-11-2026- Normale prijs
- 2,75€  (2,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,75€ / kg)Uitverkocht -
Myloi Ag. Georgiou - Simigdali Xondro (griesmeel dik) - 500g
Exp. date: 31-12-2027- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Giannioti - Bougatsa Gehakt (Kimas) - 450g
- Normale prijs
- 6,20€  (13,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,78€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Bakpoeder - 60g (3x20g)
Exp. date: 30-04-2027- Normale prijs
- 0,95€  (15,83€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 0,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,83€ / kg)Uitverkocht -
Sellas - Maraska Extra Vierge Olijfolie - 1L
- Normale prijs
- 16,49€  (16,49€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 16,49€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(16,49€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Langkorrelrijst (Nichaki) - 500g
Exp. date: 11-11-2026- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Roomcrackers Tarwe (Sitou) - 140g
Exp. date: 28-10-2026- Normale prijs
- 2,70€  (19,29€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,29€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Cream Crackers Volkoren (Olikis) - 175g
Exp. date: 31-04-2027- Normale prijs
- 3,25€  (18,57€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,57€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Russische Salade (Rossiki) - 200g
- Normale prijs
- 2,80€  (14,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,80€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,00€ / kg)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Botanico 1 jaar gerijpte balsamicoazijn - 250ml
Exp. date: 30-12-2028- Normale prijs
- 3,50€  (14,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,00€ / L)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Aardbei (Zele) - 200g
Exp. date: 30-01-2028- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Hotos - Feta Kaas P.D.O. - 200g
- Normale prijs
- 4,35€  (21,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,75€ / kg)Uitverkocht -
Lacta - Melkchocolade - 85g
Exp. date: 02-03-2027- Normale prijs
- 3,25€  (38,24€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(38,24€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Tahini Volkoren - 300g
Exp. date: 29-03-2027- Normale prijs
- 3,60€  (12,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,60€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,00€ / kg)Uitverkocht -
Pavlidis - Merenda - 570g
- Normale prijs
- 7,25€  (12,72€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,72€ / kg)Uitverkocht -
Manna - Universeel Bloem - 1kg
- Normale prijs
- 2,75€  (2,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,75€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Wijnbladeren in Pekel - 430g
Exp. date: 18-03-2029- Normale prijs
- 4,95€  (11,51€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,51€ / kg)Uitverkocht -
Evoiki Zimi - Fillo Sfoliatas (Bladerdeeg) - 700g
- Normale prijs
- 6,75€  (9,64€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,64€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Geplette Gepelde Tomaten (Concasse) - 400g
Exp. date: 31-12-2027- Normale prijs
- 1,90€  (4,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,75€ / kg)Uitverkocht -
Viosal - Mosterd - 530g
- Normale prijs
- 3,85€  (7,26€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(7,26€ / kg)Uitverkocht -
Tuboflo - Ontstoppingspoeder voor afvoerpijpen (koud water) - 60g
- Normale prijs
- 1,29€  (21,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,29€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(21,50€ / kg)Uitverkocht -
Barba Stathis - Okra "Let's Cook" (Mpamies Laderes) - 1kg
- Normale prijs
- 9,25€  (9,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 9,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,25€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Tahini Sinaasappel - 300g
Exp. date: 28-09-2027- Normale prijs
- 4,25€  (14,17€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,17€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Radikia (Cichorei) - 280g
Exp. date: 08-11-2027- Normale prijs
- 3,85€  (13,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,85€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,75€ / kg)Uitverkocht -
Papadopoulou - Gemista Sandwich Biscuits met Bananencrème - 200g
Exp. date: 27-02-2027- Normale prijs
- 2,00€  (10,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,00€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Kruiden - Tijm - 50g
Exp. date: 31-12-2026- Normale prijs
- 3,40€  (68,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(68,00€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Laurierblaadjes in een pot (Fylla Dafnis) - 18g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,30€  (220,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,30€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(220,00€ / kg)Uitverkocht -
Chion - Zout Fijn - 400g
- Normale prijs
- 1,95€  (4,88€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,88€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Halva Vanille - 250g
Exp. date: 28-12-2027- Normale prijs
- 3,45€  (13,80€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,45€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,80€ / kg)Uitverkocht -
Manna - Gouden Bloem - 1kg
- Normale prijs
- 3,00€  (3,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Puntine (Kouskouse) - 500g
Exp. date: 28-05-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Maïzena - 200g
Exp. date: 30-10-2026- Normale prijs
- 1,60€  (8,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,60€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,00€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamico Crème Klassiek - 250ml
Exp. date: 03-02-2028- Normale prijs
- 2,95€  (11,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 2,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,80€ / L)Uitverkocht -
Fino - Citroendressing - 350ml
- Normale prijs
- 0,90€  (2,57€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 0,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(2,57€ / L)Uitverkocht -
Giotis - Cacaopoeder - 125g
Exp. date: 30-03-2028- Normale prijs
- 4,50€  (36,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(36,00€ / kg)Uitverkocht -
Megas Yeeros - Vleesloze Gyros - 330g
- Normale prijs
- 8,25€  (25,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 8,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(25,00€ / kg)Uitverkocht -
Chasiotis - *16* cm
- Normale prijs
- 3,95€  (3,95€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,95€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Tomaten en Paprika's gevuld met Rijst (Gemista) - 400g
- Normale prijs
- 7,00€  (17,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 7,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,50€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Zure Kers (Vyssino) - 250g
Exp. date: 04-03-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Havelas - Kataifi Deegvel - 500g
- Normale prijs
- 6,00€  (12,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Cherry (Zele) - 200g
- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Spitika Edesmata - Mousakas Vegetarisch - 400g
- Normale prijs
- 6,95€  (17,38€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(17,38€ / kg)Uitverkocht -
Voion - Basmati Rijst - 500g
Exp. date: 08-09-2027- Normale prijs
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Loukoumades Mix - 225g
Exp. date: 30-07-2027- Normale prijs
- 2,65€  (11,78€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,78€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Vijg (Syko) - 250g
Exp. date: 22-04-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Hilopitaki - 500g
Exp. date: 21-10-2028- Normale prijs
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,10€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Specerijen - Machleb Geraspt (Maxlepi) - 5g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 2,35€  (470,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(470,00€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Kers (Kerasi) - 250g
Exp. date: 24-01-2028- Normale prijs
- 4,50€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Domaine Costa Lazaridi - Botanico Witte Balsamicoazijn - 250ml
Exp. date: 30-06-2030- Normale prijs
- 3,75€  (15,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(15,00€ / L)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamic Crème met Vijg (Syko) - 250ml
Exp. date: 29-11-2026- Normale prijs
- 3,20€  (12,80€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,20€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(12,80€ / L)Uitverkocht -
Zanae - Tomatenpuree - 200g
- Normale prijs
- 1,75€  (8,75€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(8,75€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Bake Rolls Zout - 150g
Exp. date: 21-01-2027- Normale prijs
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Sellas - Extra Vierge Olijfolie Dorica - 500ml
- Normale prijs
- 9,50€  (19,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 9,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / L)Uitverkocht -
Thalassa Spices - Pepermunt (Diosmos) - 50g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,55€  (71,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(71,00€ / kg)Uitverkocht -
7 Dagen - Bake Rolls Knoflook - 150g
- Normale prijs
- 2,70€  (18,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(18,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Penne Rigate - 500g
Exp. date: 28-02-2028- Normale prijs
- 2,00€  (4,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(4,00€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Hilopites - 500g
Exp. date: 26-03-2027- Normale prijs
- 4,55€  (9,10€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,55€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,10€ / kg)Uitverkocht -
Omega - Kikkererwten (Revythia Xondra) - 500g
Exp. date: 31-01-2027- Normale prijs
- 3,00€  (6,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,00€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,00€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Koolbladeren gevuld met rijst & vlees (Laxanodolmades) - 280g
Exp. date: 08-03-2027- Normale prijs
- 6,40€  (22,86€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 6,40€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(22,86€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Gouden Peper - 300g
Exp. date: 11-11-2028- Normale prijs
- 3,35€  (10,15€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,35€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(10,15€ / kg)Uitverkocht -
Mr. Crocket - Kaasballen met 4 Kazen (Tyrokroketes) - 1kg
- Normale prijs
- 11,50€  (11,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 11,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(11,50€ / kg)Uitverkocht -
Galaxy - Balsamic Crème met Granaatappel - 250ml
- Normale prijs
- 3,25€  (13,00€ / L)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,00€ / L)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelsnoep' Bergamot (Pergamonto) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 4,75€  (19,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(19,00€ / kg)Uitverkocht -
Melissa - Bucatini No5 (tripita) - 500g
Exp. date: 28-01-2028- Normale prijs
- 1,70€  (3,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 1,70€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(3,40€ / kg)Uitverkocht -
Olympos - Pindakaas - 200g
Exp. date: 08-12-2026- Normale prijs
- 2,90€  (14,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,90€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,50€ / kg)Uitverkocht -
Zanae - Okra (Mpamies) - 280g
- Normale prijs
- 4,10€  (14,64€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(14,64€ / kg)Uitverkocht -
Loumidis - Cafeïnevrije Griekse Koffie - 143g
- Normale prijs
- 4,95€  (34,62€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,95€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(34,62€ / kg)Uitverkocht -
Tis Giagias - Hilopites - 500g
Exp. date: 04-08-2027- Normale prijs
- 3,25€  (6,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,25€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(6,50€ / kg)Uitverkocht -
Kandylas - Traditionele 'Lepelzoet' Kweepeer (Kydwni) - 250g
Exp. date: 15-09-2027- Normale prijs
- 5,10€  (20,40€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 5,10€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(20,40€ / kg)Uitverkocht -
Giotis - Jelly Berries (Zele) - 200g
- Normale prijs
- 2,65€  (13,25€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 2,65€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(13,25€ / kg)Uitverkocht -
Thalassa Kruiden - Rozemarijn - 60g
Exp. date: 30-12-2027- Normale prijs
- 3,75€  (62,50€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 3,75€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(62,50€ / kg)Uitverkocht -
Agrozimi - Petoura - 500g
Exp. date: 23-09-2027- Normale prijs
- 4,50€  (9,00€ / kg)
- Aanbiedingsprijs
- 4,50€
- Normale prijs
-
- Eenheidsprijs
- per
(9,00€ / kg)Uitverkocht
Shop Online Greek Products in the Netherlands
Welkom bij Bakaliko, uw alles-in-één online winkel voor premium Griekse producten tegen onverslaanbare prijzen! We zijn er trots op een divers assortiment authentieke en heerlijke Griekse producten aan te bieden, afkomstig van vertrouwde leveranciers in heel Griekenland.
Bij Bakaliko geloven we dat iedereen moet kunnen genieten van de smaken van Griekenland, daarom bieden we regelmatig promoties en kortingen op onze producten aan. Onze aanbiedingen worden elke paar dagen bijgewerkt, zodat u altijd iets nieuws en spannends kunt proberen.
Of u nu op zoek bent naar traditionele Griekse olijfolie, ambachtelijke kazen, geurige kruiden en specerijen, of verrukkelijke zoetigheden en gebak, onze selectie van producten heeft het allemaal. En met onze doorlopende promoties en kortingen kunt u van deze producten genieten tegen nog betaalbaardere prijzen.
Dus waarom wachten? Blader vandaag nog door onze website om onze nieuwste promoties en kortingen te ontdekken en ervaar de smaken van Griekenland als nooit tevoren. Winkel nu bij Bakaliko!
Meteen naar de content