Collectie: Bafas

  • Bafas - Feta Kaas P.D.O. uit Epirus - 1kg
    Bafas - Feta Cheese P.D.O. from Epirus - 400g
    Exp. date: 10-01-2027
    Normale prijs
    19,00€  (19,00€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    19,00€
    Normale prijs
    (19,00€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Bafas - Kefalograviera uit Epirus (P.D.O) - 300g
    Bafas - Kefalograviera from Epirus (P.D.O) - 300g
    Normale prijs
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (26,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
  • Bafas - Kefalotyri uit Epirus - 300g
    Bafas - Kefalotyri from Epirus - 300g
    Normale prijs
    7,95€  (26,50€ / kg)
    Aanbiedingsprijs
    7,95€
    Normale prijs
    (26,50€ / kg)
    Eenheidsprijs
    per 
    Uitverkocht
🔝 Back to Top